20/08/2012 07:570116

אישה מסתורית – התדמית העיקרית של סתיו 2012

 

הסתיו מתקרב ובא וזה הזמן לבחון את מגמות האופנה של סתיו 2012. המעצבים כבר מזמן החליטו שאחדהטרנדים המובילים של עונת סתיו – חורף 2013-2012 הוא סגנון רטרו.

המותג  Marc Jacobs  הוא אחד התומכים הנלהבים ביותר של סגנון הרטרו. בקולקציית סתיו – חורף שלו המעצב הציג לנו תדמית של אישה מסוף המאה ה – 19, תחילת מאה ה - 20 ואחד המרכיבים של התדמית הזו הוא כובע בעל נפח.

שאר הדברים, כמו צבעים כהים, צעיפים ארוכים וגזרות מהודרות מתאימים גם לימינו. בשילוב עם סגנון רטרו המעילים של  Marc Jacobs  נראים מדהימים במיוחד.

 

את העקבים הגבוהים והדקים המעצב ממליץ להחליף בנעליים מסיביות עם עקב נמוך ויציב – הפריט המפתיע הזה יעניק לתדמית שיק מיוחד.

גם  Louis Vuitton  הציג לנו את סגנון הרטרו– הדוגמניות שלו כאילו רק עכשיו ירדו מהרכבת העתיקה. כך היה מעוצב מסלול התצוגה ופסי רכבת הפכו לנקודה מרכזית בתצוגת אופנה של המותג.

המותג  Dsquared2  מציע לנו לחזור לעבר פחות רחוק: בקולקציה שלו ניתן לראות השפעה של שנות ה – 60 וה– 70. יחד עם זאת פריטי רטרו של המותג נראים מודרניים מאוד: חצאיות עפרון, מכנסיים מקוצרים, גזרות נשיות מהודרות וצבעים זוהרים הם הטרנדים העיקריים של עונת הסתיו. עור צבעוני הוא הדובדבן שבקצפת של הקולקציה כולה.

 

לעומת זאת בקולקציה החדשה של  Gucci  ניתן לראות שאריות של סגנון שנות ה – 30. תוכלו לראות בהשמלות אלגנטיות, חליפות חופשיות וגזרות נשיות בשילוב עם פריטים "צבאיים" מודרניים כמו מגפיים גבוהים, מעילי גשם ומכנסי גליפה. הדוגמניות של   Gucciהן כאילו שכפול מודרני של מרלן דיטריך בכבודה ובעצמה.

 

המסר העיקרי של המעצבים הוא בכך שעבר אף פעם לא נשאר בעבר וחוזר אלינו בצורות כאלהואחרות. האישה של החורף הקרוב היא אישה מהודרת, מעודנת ומסתורית, כאשר כל התכונות האלו מובלטות בצורה מושלמת ע"י סגנון רטרו.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 116
ספרו לחברים: