04/06/2012 00:24098

איך תהפכי מאישה רגילה לנמרה אופנתית?

 

את הבגדים המנומרים ניתן ללבוש במהלך כל השנה ולשלב אותם עם פריטי לבוש רבים אחרים. לבוש מנומר נותן לנו הזדמנות נהדרת להוסיף מיוחדות לתדמית האופנתית שלנו והעונה אנו נשלב את הבגדים המנומרים עם הפריטים הקלאסיים של המלתחה.

הכי חשוב לבחור את הדוגמא המנומרת המתאימה שתהפוך אותכן לנשיות, אלגנטיות ומסוגננות יותר ולא תיראה וולגרית וחסרת טעם.

Description: leopard_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בואו ניראה איך נוכל לשלב את הבגדים המנומרים עם פריטי לבוש קלאסיים. כאשר אתן יוצאות לקניות אתן יכולות ללבוש בגד קלאסי וכבר בחנות לראות איך הוא משתלב עם הפריטים המנומרים שתבחרו.

Description: leopard_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לעולם אל תלבשו יותר מפריט מנומר אחד בו זמנית. פריטי לבוש אחרים צריכים להשתלב ולהדגיש את הבגד המנומר, כלומר להיות הרבה יותר "רגועים". הצבעים שיתאימו ללבוש מנומר הם: חום, בז`, שחור, כחול כהה, זית וצבעים דומים אחרים, אבל בשום פנים ואופן אל תלבשו בגדים בצבעים זוהרים או צעקניים מדיי.

Description: leopard_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצבעים הרגועים, במיוחד הבז` והחום יאזנו את המראה הכללי שלכן יותר טוב מאחרים כוון שהצבעים האלו קיימים גם בדוגמה מנומרת עצמה.

Description: leopard_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בעונה הקרובה מכנס קצר מנומר בצבעים שחור וחום יהיה טרנדי במיוחד והוא ישתלב נהדר עם גופייה חומה או שחורה. אנו יודעים שהשנה מקובל לשלב מכנס קצר עם ז`קט וגם מכנס מנומר מתאים מאוד למטרה.

Description: leopard_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם ניראה לכן שבגדים מנומרים נועזים מדיי עבורכן תמיד תוכלו להתאים במקום זה אביזר עם הדוגמה המדוברת שידגיש את התדמית האופנתית שלכן: משקפי שמש, נעליים, צעיף, קלאץ` ואביזרים רבים אחרים.

 

מפורסם באתר  Fn1   הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 98
ספרו לחברים: