24/04/2012 09:35065

אופנת פיוז`ן – לשבור את כל המוסכמות!

 

כאשר אנו מביטות במגזינים אופנתיים או צופות בתצוגות אופנה, לפעמים נדמה לנו שהאופנה המודרנית שוללת לגמרי כל זכר של סגנון או שילובי צבעים מקובלים. מסתבר שכדי להיות אופנתיות אנו צריכות לשבור את כל המוסכמות והכללים הקיימים.

 

 

מסתבר שלהתלבש בסגנון שנקרא פיוז`ן לא פשוט כמו שזה ניראה. פיוז`ן הוא בעצם סוג של מדד לטעמכן וסגנונכן. אם קלעתן בול תוכלו להיסחף בזרם האופנתי, ואנו מצידנו נשתדל ללמד אתכן כמה כללים על איך שוברים את הכללים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כאשר אתן משלבות פריטים שונים מהמלתחה שלכן חשוב להתייחס לשלושה מרכיבי יסוד: צבע, גזרה ובד. אם תביטו בסטים שונים, תראו שדווקא המרכיבים הללו משתלבים אחד עם השני ובונים את הסגנון הרצוי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל סגנון יש את הצבעים, הבדים והגזרות שמאפיינים אותו. לכן אם נראה חליפת מכנסיים קלאסית בצבע ירוק זוהר זה ודאי יגרום להרמת גבה, בלשון המעטה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל מצד שני זה בדיוק מה שמושך את תשומת הלב של הסובבים וזו בדיוק הייתה מטרתו של המעצב שהמציא את התדמית הזה. כדי שכל התדמית תהיה מסוגננת המעצב "שבר את המוסכמות" בכל מה שקשור לצבע, אבל שאר הכללים נשמרו היטב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמלת משי קלילה עם חגורה עבה בעלת אבזם מסיבי – זוהי עוד דוגמא ללבוש בסגנון הפיוז`ן. למרות המוזרות, הסט הזה לא נראה מגוחך כוון שהמעצב שמר על שילוב צבעים בין חגורה לשמלה ולאביזרים אחרים. אביזרים הם פרט חשוב ביותר ביצירת תדמית ולכן השילוב הנכון בין אביזרים חשוב לא פחות מאשר שילוב של האביזרים עם הבגד עצמו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבן היסוד של כל תדמית אופנתית מודרנית הינה משחק מסובך בין בדים, צבעים וגזרות, אבל מותר לשבור את המוסכמות רק במרכיב אחד בלבד!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השינוי היחיד הזה ימשוך מצד אחד את תשומת הלב ומצד שני ישמור על שלמות של הסט בלי לגרום לו להיראות חסר טעם. מעצבי על, בדומה לדי – ג`יים מנוסים שעושים מיקסים מוזיקאליים, יודעים לערבב בין האלמנטים השונים של הלבוש תוך כדי שמירה על מוטיב קבוע.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סגנון הפיוז`ן הינו בעצם התגרות במסורת וניסוי חדשני. וכמו כל ניסוי גם הוא דורש מידה של אומץ ותעוזה. אם אתן חשות שהמוסכמות שאתן שוברות עכשיו, הולכות להפוך בקרוב לטרנד אופנתי, כמו למשל ג`ינסים עם תחרה אז אל תחששו לקחת את הסיכון.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 65
ספרו לחברים: