02/12/2012 00:58094

אופנה צבעונית 2012-2013

 

לפני שאתן הולכות לשופינג של בגדים חשוב להבין לא רק אילו סגנונות יהיו באופנה בסתיו 2012 אלא גם מהם הצבעים הפופולאריים.

העונה הצבעים שנמצאים בשיא הפופולאריות הם צבעים עשירים כמו ארגמן מלכותי, צבע של יין אדום ואיריס שחור. הדפסים ססגוניים שהיו באופנה בתחילת קיץ 2012 עדיין נשארים באופנה. למרות שהצבעים האפנתיים של העונה יפים מאוד, לא כדאי ללבוש בבת אחת כמה בגדים באותו צבע. לנשים בלונדיניות בעלות עור חיוור לא מומלץ ללבוש הרבה בגדים כהים. אם יש לכן צבע שיער ועור כהה – בגדים כהים יכולים "להבהיר" את גוון העור. זאת הסיבה שמעצבים רבים מכניסים לקולקציות שלהם צבעים ניטרליים כמו בז`, מעושן ואפרסק שעוזרים לאזן את הצבעים הכהים. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בגדי טריקו היו ונשארים אקטואליים גם בעונה הזו. הפרקטיות של בד טריקו הופכת את הבגדים האלו למתאימים ביותר לעונה הקרירה. בסתיו 2012 אנו יכולים ליהנות מפופולאריות של טריקו בסגנון וינטז`.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צמות בכל מיני צורות הן הקישוט הפופולארי ביותר של הבגדים בעונה הזו. גם סריגים בסגנון של שנות ה – 80, גדולים וגסים עם דוגמאות שונות יהיו בשיא האופנה ותמיד תוכלו למצוא אחד כזה בארגז הבגדים של אמא. ניתן ללבוש את הסריגים האלו מעל חולצה מכופתרת וחובה לשלב עם תכשיט בסגנון וינטז`.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטרנד החדש של עונת הסתיו 2012 הוא סגנון ניו – גותי שהגיע בעקבות השפעת פרנקנשטיין. צבעים כהים, פנים חיוורות, אודם כהה מאוד – אלו הם הדברים שיעזרו לכן ליצור את הסגנון המבוקש.

גם סגנון מרושל יותר המתעלם ממותניים וחזה יהיה מאוד אופנתי בסתיו 2012. ניתן לראות אותו גם בבגדי טריקו וגם בבגדים אחרים. ז`קטים בגזרה ישרה עם כתפיים גדולות ומכנסיים בגזרה גברית אלו הם הבגדים שיעזרו לכן להרגיש בשיא האופנה. כובעים, עניבות ופפיונים – הם גם חלק בלתי נפרד מהסגנון.

הצבעים הססגוניים כמו צבע אלמוגים, צהוב – ירקרק וטורקיז נשארים בסתיו הזה מאחור ומפנים מקום לצבעים כהים אותם ניתן לראות כמעט בכל הקולקציות של המעצבים. ניתן להגיד שמצפה לנו עונה עם אופנה גותית אמיצה.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים: