18/04/2012 09:19096

אופנה למלאות – כל מה שרציתן לדעת

 

הזמנים בהם אישה מלאה נחשבה למוזנחת חלפו. אפשר אפילו לדבר על החזרה של התדמית של האישה האימהית והטובה. החנויות בארץ מציעות מגוון רחב של בגדים אופנתיים ויפים עבור הנשים הללו.

אופנת הגזרה הדקה כבר מזמן כבשה את העולם וברוב החנויות המבחר הרב של הבגדים מיועד לנשים רזות. אבל כוון שהמציאות הרבה יותר מגוונת נשאלת השאלה איך אישה מלאה יכולה לשמור על תדמית אופנתית ולהתלבש יפה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ישנן מספר עצות שיעזרו לנשים מלאות לבנות את התדמית הנשית המסוגננת. כל אישה שונה מאחרת והבחירה של הבגדים צריכה להיעשות באופן אישי. חשוב לזכור שקיימים מספר סוגי גזרה: גזרה   A   שמאופיינת בחלק גוף תחתון מסיבי וגזרה  T  שמאופיינת בחלק עליון רחב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים בעלות הגזרה הראשונה יוכלו לבחור לעצמן בגדים עם מחשוף בצורת  V   ושמלות או חולצות ללא כתפיים בולטות. מבחינת האביזרים – כדאי לבחור בשרשראות ארוכות שישלימו את המראה. כדאי להתכונן לשילובי צבעים הבאים – חלק עליון לבן וחלק תחתון שחור. גם פסים על הבד חייבים להיות מיוחדים: מאוזנים בחלק העליון של הבגד ומאונכים בחלק התחתון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים מהקבוצה השנייה צריכות לעשות בדיוק את הבחירה ההפוכה. חלק עליון כהה וחלק תחתון בהיר, מחשוף מעוגל ותכשיטים גדולים ובולטים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עצת המעצב: והנה כמה עצות כלליות של האתר  Fn1  . שימו לב לתכשיטים הנמצאים באזור המותניים. לא כדאי למשוך תשומת לב לאזורים הבעייתיים. קחו את זה בחשבון גם לגבי תכשיטי ידיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתן אוהבות עקבים הם יכולים להיות פתרון נהדר שבעזרתו תיראו רזות וחטובות יותר. אתן יכולות להיעזר גם בפסים אנכיים, חצאיות ישרות ולבנים מחטבים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תפחדו להיות עצמכן: אינדיבידואליות ומיוחדות – הן התכונות החשובות של נשים ללא קשר למשקלן. ושיקנאו הרזות!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 96
ספרו לחברים: