07/02/2012 08:490104

אגדת העיר האיטלקית

 

איטליה היא מדינה יפהפייה ומלאת אהבה שמושכת אליה מידי שנה מיליוני טיירים, בין היתר בשל תצוגות האופנה המרהיבות שלה. אבל אם אין לכן אפשרות לנסוע השנה לאיטליה, בהחלט תוכלו להביא את איטליה אליכן.

המעצב Frankie Morello השיק השנה קולקציה חדשה בשם "מזכרות איטלקיות". זוהי אחת הקולקציות היצירתיות של העונה הקרובה. היא נטולת אפרוריות, תוססת ומלאת שמחת חיים איטלקית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ב"מזכרות איטלקיות" תוכלו למצוא שמלות עם הדפסים של תמונות מצולמות, חצאיות מקסי המשתלבות עם חולצות רחבות, טי-שרטים עם כרזות צעקניות ושמלות בגזרות שובבות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המרכיב המרתק ביותר של הקולקציה הם ההדפסים. "אגדה עירונית" זהו שמה הנוסף של הקולקציה של Frankie Morello.  מגדל פיזה, קולוסאום ופסלי מלאכים הם רק חלק מאתרי טיירות שתוכלו לפגוש במסלול של תצוגת אופנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גזרות מעניינות, חזיות בתפירה מיוחדת  וחצאיות בדגמים שונים ומשונים הם המרכיבים הבולטים של  הקולקציה המיוחדת הזו. בנוסף טייצים שמשתלבים נהדר עם חצאיות קצרות גורמים לדגמים לא להיראות ביזאריים ומוסיפים לקולקציה שיק מיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, הודגמו בתצוגת האופנה גם שמלות בגזרות פשוטות יותר, שעיקר תפקידן הוא להדגיש את קווי הגוף הנשי בעזרת ציור. הידעתן ששמלה עם הדפס פיזה מרזה, לדוגמא?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שרוולונים עשויים פרווה, פפיונים, ניגודים מרתקים וצבעים זוהרים שהשיקו המעצבים, כל אלו הם נשיות איטלקית בהתגלמותה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frankie Morello הצליח ליצור תדמית של אישה תרבותית ומשכילה, אך יחד עם זאת תוססת, מלאת שמחת חיים ובעיקר סקסית להפליא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הערת האתר : Fn1 רק לא מזמן דיברנו כאן על כך שנושאים עירוניים מאוד אקטואליים בעונת אביב-קיץ 2012. השנה Frankie Morello  מוכיח זאת שוב בנימה איטלקית.

 

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 104
ספרו לחברים: