15/10/2012 04:56094

אביזרים הכרחיים לתדמית: חגורות ותיקים אופנתיים

 

כדי ליצור תדמית מושלמת חייבים להיעזר באביזרים, כאשר האופנתיים ביותר הם תיקים וחגורות. אז איך נבחר אביזר מתאים בכל המגוון הרחב?

תיק – פריט אופנתי הכרחי

תיק הוא לא רק אביזר אופנתי שמשדרג את התדמית, אלא גם פריט שימושי בחיי היומיום. זאת בדיוק הסיבה שקיים בשוק מגוון רב כל כך של תיקים. בעונת הסתיו הקרובה נוכל לראות שדגם ה"חבית" שהיה כל כך פופולארי לפני כמה שנים שוב חוזר לאופנה. תוכלו לבחור דגם קטן יותר ליומיום או דגם גדול יותר שיתאים לנסיעה.

גם תיקים עם ידית קצרה נשארים באופנה. התיקים האלו הם בעלי פתח ללא סוגר ועשויים מעור או עור הפוך. מותגים רבים פיתחו מספר דגמים של תיקים אלו כאשר התיקים הקלאסיים מתאימים לעבודה ואילו הדגמים הספורטיביים נועדו לבילוים.

sumka_7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד דגם אופנתי שרצינו לדבר עליו הוא תיק ה -   satchel  . תיק בצורה מלבנית בעל רצועה ארוכה יתאים לכל בגד מכל סגנון שהוא, החל מג`ינס ושמלת תחרה וכלה בחליפה עסקית. בסתיו הקרוב התיקים הללו יהיו גדולים יותר ולכן מומלץ ללכת איתן על הכתף ולא ביד.

metod_dedukcii_7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לנשים שצריכות לשמור על קוד לבוש מסוים המעצבים יצרו תיק משרדי אלגנטי ופרקטי. בתוך תיק כזה יכנס גם קלסר וגם מחשב נייד. תיקים כאלו עשויים בדרך כלל בצבעים מאופקים והקישוט היחיד שלהם זה רוכסן הסגירה.

לאחרונה קלאצ`ים הפכו לאביזר חובה של ממש. בזמן בחירת הקלאץ` כדאי לחשוב לאיזו מטרה אתן מתכוונות להשתמש בו. בשביל עבודה רצוי לבחור בקלאץ` כהה ואילו למסיבה בערב אפשר ללכת על הקלאץ` ססגוני המקושט עם פייטים, אבני חן ושרשראות.

 

חגורה: מדגישים את יתרונות הגזרה

חגורה יכולה להיות החלק העיקרי בתדמית. בעזרתה כל בגד פשוט ביותר יכול להפוך למיוחד ולהדגיש את יתרונות הגזרה.

הלהיט החדש של העונה הוא חגורת שרוך עם פפיון שניתן לחגור אותה גם על הלבשה עליונה. כך למשל תוכלו לשלב את החגורה לא רק על חולצה וחצאית אלא גם על מעיל. אביזר זה יעזור לכן ליצור תדמית שובבה אך לא פזרנית מדיי.

moda_trebuet_5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חגורת שרשרת עם תליונים חמודים למיניהם תתאים לג`ינס כחול ולשמלה ססגונית.

בעונה הקרובה סגנון ברוקו ישדרג את כל פריטי הלבוש כאשר האביזר המפואר ביותר הוא חגורה רחבה המקושטת עם פייטים ואבני חן. החגורה הזו מתאימה בעיקר ללבוש ערב ומשתלבת מצוין עם שמלת ערב מאופקת.

moda_trebuet_7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם חגורות ברוחב בינוני עדיין נשארות באופנה ועוזרות להדגיש את אזור המותניים. תוכלו לרכוש חגורה בגוון הבגד או להפך לנסות לשחק עם גוונים מנוגדים.

עוד פריט אופנתי שלא הזכרנו היא חגורת מחוך. חגורה זו עשויה בדרך כלל ממספר חגורות דקות בצבעים שונים.

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 94
ספרו לחברים: