08/01/2012 00:14085

שופוהוליק לעד

 

עבר עלייך יום רע? רבת עם החבר שלך? סתם בא לך לפנק את עצמך? כל אלו הם רק חלק מהסיבות שנשים יוצאות לקרוע את הקניון וכמובן את האשראי. שיר-לי תורג`מן מאששת שאכן נשים וקניות זו אהבה ממבט ראשון.

מאת: שיר-לי תורג`מן

אין ספק שלנשים יש חיבה עזה לקניות או בשמן היפה יותר "שופינג", אך אם נודה באמת אפשר להגדיר זאת כמערכת יחסים של ממש. מצד אחד האישה והמצד השני החולצה, השמלה, הנעלים, הקרם, הצמיד והיד כמובן עד נטויה. באמצע מערכת היחסים זו נמצא לו הכרטיס אשראי שלא יודע אם להישאר בארנק או לצאת ולהתחמם מעט על ידי גיהוץ קל. זה ידוע לכל שקניות ונשים זו אהבה אמיתית ולרוב גם ללא גבולות, להבדיל מהחבר או הבעל שיכולים לעצבן מידי פעם, הקניות והעונג שבא אחריהן לא מאכזבים כמעט לעולם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ואכן, מחקר שפרסם האתר "דיילי מייל", מגלה שהזמן הממוצע שהאישה מבזבזת מחייה על קניות הוא כשלוש שנים. זה בהחלט זמן לא מבוטל אך אני בטוחה שאם לא היינו עסוקות בעבודה, ילדים ושאר הדברים או אולי במקרה היינו זוכות לטלפון מאראלה ממפעל הפיס, הזמן הממוצע היה אף עולה בעוד כמה שנים.

כדי לצאת למסע שופינג מטורף או סתם לקנות רק איזו שמלה יפה, יש המון תירוצים ומכל הסוגים. יוצאים לקניות אחרי שנפרדים מהחבר, אחרי שנכשלים במבחן, אחרי שמפוטרים מהעבודה, אחרי שעבר עלינו יום רע או מנגד כשמאוהבים, כשמקבלים ציון טוב במבחן, כשמתקבלים לעבודה חדשה וסתם בגלל שאנחנו במצב רוח טוב. כל הסיבות הללו הן למעשה מסווה מצוין לחשבון הבנק שהולך וקטן ולסיבה שהפקידה מצלצלת מיואשת כל חודש מחדש. אז מה אפשר לעשות שקניות גורמות לנו להרגיש טוב יותר, כיף יותר ומאושרות יותר? למה בכלל להפסיק עם זה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מסתבר שממש לא צריך, מחקר שנערך במכון הלאומי של טייוואן גילה שעריכת קניות באופן יומיומי מאריכה את החיים יותר מהממוצע. אם זה באמת המצב, אז לציפי מהבנק מצפים עוד חודשים רבים של צלצולים מיואשים. בנוסף לערך הקנייה עצמה, בקניות אנו יוצאים מהבית ופוגשים אנשים שזה דבר טוב כשלעצמו שיכול בהחלט לתרום לאיכות ולאריכות החיים. לא סתם קארי בראדשו, וחברותיה, נראו כל כך טוב ועם המון שיק, בגיל 35.

אז באמת לצאת ולגהץ את הכרטיס זה אחד התחביבים המועדפים על נשים והן עושות זאת באופן מקצועי, כאילו נולדנו עם כרטיס אשראי קטן בכיס. מה שכיף זה שלקנות אפשר תמיד, בכל מקום ובכל תירוץ. זה אף פעם לא נמאס ובהחלט לא ממצה את עצמו ותמיד נמצא את עצמנו חוזרות שוב ושוב בחיוך רחב לאותן החנויות. אז אם זו לא אהבה אמיתית, אני כבר לא יודעת מזו אהבה.

דירוג:
12345
קולות: 85
ספרו לחברים: