15/07/2012 09:39141

שבוע אופנת על בברלין

 

בין התאריכים  4-7 ביולי התקיים בברלין שבוע אופנה שנערך תחת חסותם של חברות IMG   ו -  Mercedes-Benz  . סה"כ נערכו כ – 70 תצוגות בהן השתתפו כ-2500 מותגים. את התצוגה פתח המותג האופנתי  Escada Sport  ובין המשתתפים החשובים ביותר היו המותגים  Joop!, Hugo Michalsky  ו -    Unrath & Strano  .

Description: Depositphotos_10048809_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחד האירועים המרכזיים היה תחרות של מעצבים צעירים אותה ערך מרק יקובס. בנוסף לאופנת על באותם ימים התקיימה בברלין תערוכת בגדי ספורט ובגדי רחוב וגם יריד של רעיונות חדשניים.

אחרי הצפייה בקולקציות שהוצגו ע"י מעצבים במסגרת שבוע האופנה ניתן בבטחה לומר שהטרנדים העיקריים של עונת אביב – קיץ 2013 יהיו צבעים לבן ובז`. שילוב הגוונים של לבן חלב, לבן שלג, קרמל ושילובם עם צבעים אחרים באותו לבוש יהפכו ללהיט אמיתי. גווני הבז` נראים מצוין גם בגרסה מבריקה, לכן צבע זהוב – חיוור יהיה פופולארי במיוחד.

מבחינת הבדים העדיפות ניתנת לכל הבדים החצי שקופים: קלילות ועדינות יהיו חלק בלתי נפרד מבגדי הקיץ הבא. סרפנים והדפסי פרחים עדיין יישארו באופנה ולכן הרבה פריטים מהמלתחה שלכן יהיו שימושיים גם בשנה הבאה.

אז מה עוד צפוי לנו בשנה הבאה:  Bare Noir  למשל, הציג לנו בגדים אופנתיים בסגנון דיסקו. ריבוי של פרחים צבעוניים, בגדים רב שכבתיים, הדפסים בולטים וסגנון חופשי – את כל אלו תוכלו למצוא בקולקציות של מעצבים רבים.

Description: Depositphotos_4400514_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכן כשאתן רוכשות את בגדי הקיץ שלכן קחו בחשבון את המגמות שצפויות לנו בשנה הבאה – למרות שזה עוד רחוק, נשים אמיתיות צריכות לדאוג למלתחה אופנתית שלהן מבעוד מועד.

יש לכן עוד המון זמן כדי לבקר בחנויות רבות ברחבי הארץ ולמצוא את הבגדים שיתאימו לכן באופן אישי.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 41
ספרו לחברים:
מירי15, July, 2012

הייתי מוכנה לתת הרבה כדי להות נוכחת במקום הזה ואף ליום אחד....