25/07/2012 23:41074

רכיבת אופניים בשמלה? אפשרי ואופנתי!

 

מה משותף ביןקלואיסביני, אגנס דיין, אשלי גריוויויאן ווסטווד? כולן פשוט מתות על רכיבת אופניים! בין המעריצות הגדולות ביותר של רכיבה נמנית נעמי ווטס– בכל בוקר היא לוקחת את בנה לבית הספר על אופניים. בקיצור, אפשר להגיד שאופניים הם לא רק כלי תחבורה נוח אלא גם טרנד אופנתי.

shutterstock_106467365

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים אופנתיות רבות וודאי יעקמו עכשיו את אפן – "איכס, הרי זה אומר ללבוש רק טרנינגים ומכנסיים קצרים עם גופיות!" ואנו נענה להן: "ממש לא!" אשפר לשלב רכיבה על אופניים עם כל סגנון שבא לכן. להפך, נשים הרוכבות על אופניים צריכות לשים לב למראה החיצוני שלהן, הרי זה חלק מהתדמית.

shutterstock_103851464

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברור שקצת קשה לעלות על אופניים בחצאית מיני קצרצרה אבל זה לא אומר שצריך להסתפק רק בג`ינסים ומכנסיים קצרים. חצאיות באורך הברך, מידי או מקסי מתאימות נהדר לרכיבה על אופניים בדיוק כמו השמלות למיניהן.

shutterstock_73580320

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן לא על כל אופניים תוכלו להיראות אלגנטיות ומהודרות. את כלי התחבורה הזה, בדיוק כמו מכונית יש לבחור תוך כדי התחשבות בהעדפות שלכן בבגדים. למזלנו היום קיימים בשוק המון דגמים. תוכלו למצוא גם אופניי ספורט רציניים וגם אופני נשים קלים ואפילו אופניים ורודים שיתאימו נהדר לנשים אופנתיות.

shutterstock_106970150

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אם אתן מתכוונות לצאתלטיול אופניים אנו ממליצים לכן לבחור שמלות קלות ואווריריות בסגנון רומנטי – כך תיראו קלילות וטבעיות מאוד. גם סגנון רטרו משתלב נהדר עם אופניים וגם כל שאר הפריטים שמדגישים את הנשיות שלכן. אבל זכרו שהבגדים צריכים להיות פשוטים ולהדגיש את הטבעיות שלכן.

 

 

 

shutterstock_59336611

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדאי מראש לוותר על בגדים רב שכבתיים ועל סגנון עסקי. בעצם, אולי בכל זאת כדאי לנסות...מי יודע, אולי זה יהפוך לטרנד חדש? בהולנד למשל, אופניים הם כלי תחבורה הרבה יותר פופולארי ממכנית ונשים מצליחות לרכוב עליהם גם בשמלות נשף ונעליי עקב. מראה כזה כבר מזמן הפך לחלק מ -   street style  של אמסטרדם.

shutterstock_34171801

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עברו לרכוב על אופניים ותשכחו מפקקים מעצבנים! אבל זכרו שעליכן להישאר הכי יפות ואופנתיות.

velosipedi_7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 74
ספרו לחברים: