20/06/2012 09:32164

ריח גברי אמיתי – מהו?

 

אם אתם חושבים שרק נשים נוטות לבחור לעצמן בושם בקפדנות יתרה אז אתם ממש טועים. גם גברים אוהבים להריח טוב ועכשיו בשנת 2012 מדפי החנויות עמוסים בבשמי גברים חדשים ומעניינים.

אז מה בעצם גברים צריכים לקחת בחשבון כשהם בוחרים לעצמם בושם חדש?

  • מיוחדות של הריח
  • זמן שהריח נשמר
  • שם הטוב של היצרן
  • טעם אישי
  • דעתם של מומחים ושל חברים

לפי הכללים הפשוטים האלו אנו יכולים לבחון רשימה של הבשמים לגבר הנמכרים ביותר השנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הבושם של ג`ורג`י ארמאני  Acqua di Gi Pour Homme (1996)  הינו שילוב מושלם בין חושניות לגבריות. כמעט ואין אדם שלא אוהב אותו ויש סיכוי טוב שהריח הנעים הזה יישאר פופולארי עוד הרבה זמן. שימו לב שכבר במשך הרבה שנים הבושם הזה תופס מקום ראשון ברשימה של המוצרים הנמכרים ביותר בארה"ב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הניחוח שיוצר את הרושם הראשוני הוא ריח פרחוני על בסיס של יסמין. בנוסף ניתן להבחין בניחוחות של מאסק ולוז ואחרי מספר שעות מופיע גם ניחוח ימי רענן.  שילוב כזה בהחלט הינו מפתיע ומושך את תשומת הלב של הסובבים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עכשיו נעבור לבושם אחר שבגלל קלילותו לעתים מוגדר כבושם קיצי, אבל בהחלט ניתן להשתמש בו במשך שנה שלמה.

Davidoff Hot Water – זכה בשם של הבושם הטוב ביותר בין השנים 2010-2012 וקיבל פרס

"BEST MEN`S COLOGNE"  . Davidoff hot Water  הינו אנטיתזה לבושם פופולארי

Davidoff Cool Waterשגם תופס מקום של כבוד ברשימה של הבשמים הגבריים הפופולאריים ביותר. הניחוח החדש, האופנתי והמתובל שהופיע בשנת 2009 זכה בתואר של בושם הלא יקר והטוב ביותר העולם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Davidoff Hot Water – היא בחירה מושלמת עבור פגישות ליליות רומנטיות. הבושם הזה מאוד אהוב על נשים למרות שהתגובות בדרך כלל אינן צפויות עקב המיוחדות של הריח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יצירת מופת המזרחית שנדבר עליה עכשיו מושכת את מעריציה עם הפשטות שלה ויש כאלו שאומרים שהיא מזכירה את שנות ה – 90 העליזות. Joop!    - איזה ניחוח מדהים. פצ`ולי, ריחן וציפורן הינם הריחות הבולטים של הבושם הנפלא זה אבל הבולט והמיוחד שבהם הוא ריח של פלפל אדום. המרכיב הזעיר הזה גורם לניחוח טוב יותר, אפילו אם להשוות עם ניחוח דומה של  Armani Code  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ungaro    (1993) – הוא עוד ניחוח נפלא שנוסף לרשימה. מבחינת המחירים הוא זול יותר מרוב הבשמים המובילים אבל יחד עם זאת הוא בעל הניחוחות המשכרים ביותר. זהו ניחוח גברי אמיץ אשר נשמר במשך שעות רבות. הבושם משלב בתוכו ניחוחות של וודקה, טבק וורדים שביחד יוצרים ריח בלתי נשכך שלא דומה לשום בושם גברי אחר. המסר שבושם כזה מעביר הוא "אני קשוח וגס אבל גם סקסי ביותר". יתכן שיעבור זמן עד שניתן יהיה להרגיש גם את הניחוח של עץ התה אבל רק אז בעצם מתגלה האופי האמיתי של   Ungaro  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז איזה בושם אתם בוחרים?

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 64
ספרו לחברים:
סגי29, June, 2012

ועוד נוסיף לרשימה את הבושם המדהים abercrombie & fitch fierce מהפנט נשים באחריות.