02/02/2012 21:11093

סיגל דקל- גאווה ישראלית

 

אין מי שלא מכיר את סיגל דקל-אחת המעצבות הבולטות והמצליחות בסצנת האופנה הישראלית ובעלת מעצמת אופנה "סיגל דקל".

והנה לכן כמה מהשגייה: במהלך 4 שנים אחרונות סיגל פתחה בארץ 4 בוטיקים מצליחים. בנוסף הקולקציות שלה נמכרות בהצלחה רבה בלוקסמבורג, בלגיה והולנד. דקל היא המעצבת הישראלית הראשונה שפתחה בוטיק בלב מנהטן ברחוב הספרינג בשכנות צמודה עם ג`ורג`ו ארמאני ופראדה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מתחילת דרכה סיגל לא מוותרת על האיכות. המוצרים שלה נועדו לנשים שרוצות ויכולות להשקיע את כספן בבגדים ולקבל בתמורה בגדים עם תפירה מיומנן ובדים איכותיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף לשאר מעלותיו המותג מקפיד לשמור על קשר אישי עם לקוחותיו הקבועים.  יחד עם ברכות בימי הולדת ומתנות יקרות לקראת החגים סיגל עורכת עבור חברי המועדון מפגשים שנתיים בהם נותנת הרצאות וייעוצים אישיים בנושאי סגנון ואופנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ביצירת הבגדים סיגל משלבת בהצלחה רבה בדים שונים כמו כותנה, פשטן, ברוקד וויסקוזה. הדגמים שלה מתאפיינים בקווים רחבים, קיפולים מיוחדים, פריטים חדישים שמשתלבים עם קלאסיקה נצחית ואותנטיות רב תרבותית.  השילובים האלו יוצרים בסופו של דבר ביגוד נשי ונוח שמדגיש את צורתו המושלמת של הגוף הנשי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסגנון האהוב ביותר על סיגל כמו שניתן לראות בתמונות הוא סגנון של שנות ה-20 של המאה הקודמת. קשה להתעלם מריבוי הדגמים בסגנון המושבה והספארי שמתאפיינים בריבוי פשטן, ז`קטים בצבע בז` בהיר וחגורות שיוצרות קו ירכיים נשי, מכנסיים בגזרה ישרה באורך 7/8 עם גימורים מיוחדים באזור ברכיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וזה עוד לא הכל. הקולקציה כוללת גם דגמים שכאילו לקוחים מתקופת צ`רלסטון ועוד דגמים רבים אקזוטיים למדיי. שמלות עם קו מותניים נמוך מדגישות את קווי הגוף הנשי ובדי לייקרה, ויסקוזה וברוקד מחזירים אותנו לשנות ה-20. הגימורים של כל הדגמים הם מורכבים ומיוחדים ומסגירים את מיומנות היוצרת ומשאירים רושם של ביגוד יוקרתי ומסוגנן.

מפורסם באתר Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 93
ספרו לחברים: