10/12/2012 14:240101

מעצבת השנה לפי גרסת British Fashion Awards היא סטלה מקרטני

 

בימים אלו נערך בלונדון טקס הענקת פרסים  British Fashion Awards, השנה שני הפרסים העיקריים – מותג השנה ומעצב השנה הוענקו לסטלה מקרטני.

מבקרי האופנה ציינו שזה היה דיי צפוי כוון שבתו של פול מקרטני השתתפה השנה במספר פרויקטים אופנתיים. הגדול מביניהם היה שיתוף עם המותג  Adidasבמהלך פיתוח תלבושת ספורטיבית עבור חברי הנבחרת האולימפית. בנוסף סטלה יצרה השנה המון תלבושות שכוכבות רבות הופיעו בהן על השטיח האדום.

בנוסף לסטלה מקרטני גם נציגים אחרים של עולם האופנה קיבלו את פרסיהם. כך קארה דלווין הוכרזה כדוגמנית השנה והיא הוצגה ע"י סוכנות  Storm Model Management  . לפני הזכייה בפרס הדוגמנית הספיקה להפוך לפנים של מגזין האופנה  Vogueלעונת סתיו – חורף 13\2012.

עורכת של המגזין  Vogue  הבריטי, מגישת תוכנית טלוויזיה ודוגמנית אלכסה צ`אנג מקבלת את התואר "אייקון האופנה" כבר שנה שלישית ברציפות.

מנולו בלאניק, מעצב נעלי נשים קיבל פרס מיוחד על השקעתו הגדולה בעולם האופנה.

קים ג`ונס, מנהל עיצובי של המותג  Louis Vuitton  הוכר כמעצב הטוב ביותר של בגדי גברים.

גם ראש המועצה הבריטית של האופנה  הרולד טילמן לא נשאר מקופח. הוא קיבל פרס "הישגים מיוחדים". נציין שהוא עוזב את תפקידו הנוכחי כבר בינואר של השנה הבאה.

בין האורחים בטקס הענקת הפרסים נראו אנשים מפורסמים כמו נסיכה ביאטריס, זמרות לילי קופר וריטה אורה, דיטה פון טיז ושחקנית סלמה הייק.

המארגנת של הטקס  British Fashion Awards  היא המועצה הבריטית לאופנה. הפרסים מוענקים מידי שנה החל מ – 1989למעצבים ולמותגים ברי השפעה על התפתחות האופנה בבריטניה.

נזכיר שהשנה המעצבת הטובה ביותר היא שרה ברטון, מנהלת העיצוב של המותג  Alexander McQueen  . היא קיבלה את הפרס עבור עיצוב של שמלת כלה של קייט מידלטון.

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 101
ספרו לחברים: