29/11/2012 11:39

מסכת חימר לשיער, מסכה לשיער, חיזוק שיער

 

בחנויות התכשיטים של המותג  Diamonds by Pozailov  ניתן להתרשם מקולקציית תכשיטים חדשה שמציגה תכשיטים מתאימים לכל טעם. המותג מציג צמידים, טבעות ותליונים מדהימים וגם משווק שעונים של מותגים מפורסמים אחרים.

הקולקציה החדשה היא מתנה נהדרת לאנשים שמבינים ואוהבים תכשיטים מזהב איכותי ביותר בשילוב עם אבני חן ויהלומים. הקולקציה מגוונת מאוד ותוכלו למצוא בה מחרוזות עם אבני חן, צמידים, דגמים רומנטיים המיועדים במיוחד לבחורות צעירות, תליונים עם סמלים ישראליים, טבעות אירוסין והמון תכשיטים מיוחדים אחרים שמדגישים את האישיות ואת הסגנון הייחודי שלכן.

מה שמאחד את כל התכשיטים האלו לקולקציה אחת, הוא עיצוב מודרני, קווים עדינים והידור מיוחד המאפיין את המותג  Diamonds by Pozailovשהפך למבוקש מאוד ב – 40 שנים אחרונות.

cartie_3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחנויות של המותג ניתן לרכוש גם שעונים של חברות בעלות שם עולמי. בין הדגמים שמוצגים בחנות תוכלו למצוא שעונים של המותגים כמו  Doxa, French Connection

Versace, Valentino  ורבים אחרים.

כל המעוניינים יכולים לא רק לבקר בחנויות המותג ברחבי הארץ ולהתרשם מהתכשיטים אלא גם למדוד אותם ולהרגיש את האנרגיה המיוחדת של הקולקציה החדשה.

cartie_5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לציין שחנויות המותג  Diamonds by Pozailov   הינן אטרקטיביות מאוד לא רק בזכות המבחר האדיר של תכשיטים נהדרים אלא גם בזכות יחס מיוחד ללקוח ושירות ברמה הגבוהה ביותר. זה מאפשר ללקוחות לבחור תכשיט שיישאר איתם שנים רבות ויהפוך לרכוש משפחתי ליותר מדור אחד.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.