24/01/2012 06:424126

מהו תיק הכי משונה בעולם? תכנסו ותדעו!

 

אם אתן לא מאמינות למראה עיניכן אז תתחילו להאמין ומהר! זהו להיט אופנתי אחרון בעולם התיקים-תיק בצורת ישבן נשי!

התיק המדובר משחזר בדייקנות את קווי הישבן הנשי וזו הסיבה לדיונים סוערים שנשמעים בחברה אחרי הוצאתו לאור. יש כאלושמתלהבים מהמצאה ויש גם אלו שמרימים גבה בבוז ולא מבינים איך נתנו לדבר המביש הזה להגיע למדפי החנויות.

דבר אחד בטוח-בחורה שתעז לצאת לרחוב עם התיק המיוחד תמשוך לעצמה את כל המבטים, והריזו הייתה המטרה מלכתחילה..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 בדיוק כמו בגוף האישה, גם כאן יש חשיבות לגודל הישבן. היצרנים של התיק ניסו לחקות בצורה מדויקת את הגוף הנשי האידאלי-מותניים-60 ס"מ, וירכיים, כמו שוודאי כבר ניחשתן- 90 ס"מ.  אורך הידית 15 ס"מ וזה נותן אפשרות לשים את התיק גם על הכתף וגם  על המרפק המקופל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיק-ישבן הוא תיק מרווח ופונקציונלי מאוד וגם הטיפול בו לא מסובך בכלל. הוא עשוי מבד שניקרא Eco pelle שזהו עור דק תוצרת איטליה שידוע כעור אלסטי ועמיד בלחות שיראה כחדש במשך זמן רב. בשוק קיימים היום מספר לא רב של שילובי צבעים בדגם הזה וכל אחת מהם יוצא במהדורה מוגבלת בלבד. ואין זה פלא-הרי כל התיקים נעשים בעבודת יד בלבד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חובבות  היצירתיות הראשונות מניו-יורק, מוסקבה, לונדון, קייב ופירנצה כבר רכשו לעצמן את התיק המיוחד. קהל יעד של התיקים הוא בחורות צעירות ונועזות, מלאות בטחון עצמי וחוש הומור שלא חוששות לצחוק על עצמן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ולמרות שלא מדובר באופנה "גבוהה" ההצלחה של תיק-ישבן מובטחת, הריהתיק כבר מזמן נמצא ב-wish list  של אלפי בחורות ברחבי העולם. אז בואווניקחהכלבקלות ובהומור כמו שעשו יצרנים של התיק המיוחד הזה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 126
ספרו לחברים:
יעלי24, ינואר, 2012

חחחחחח באמת מצחיק.. רעיון גדול לתיקים כאלה. רוצה תיק כזה נקודה! איפה אפשר לקנות כזה בארץ או איפה מזמינים מחול?

יעלי25, ינואר, 2012

אני חושבת שזה מושך יותר נכון גברים... ואז יחשבו שאני סטלנית .. בנות.. חברות... עצה שלי זאת בושה וחרפה לצאת עם תיק כזה לרחוב!

אחת עם אומץץץץ30, ינואר, 2012

קטלניייייי איפה אפשר להשיג??? למה לא ראשום?!

סיגלי30, ינואר, 2012

גם אני רוצה אחד כזההההה... איפה אפשר להשיג???