04/10/2012 16:461142

כרמן דלאוריפיס זרעה תדהמה בשבוע האופנה בניו יורק

 

מסתבר שגם בגיל 80 אפשר להיראות נפלא על מסלול התצוגות. כרמן דל אוריפיס הוכיחה לנו זאת כאשר בגיל 81 השתתפה בשתי תצוגות אופנה.

 
  sedina_11.jpg

מקובל לחשוב שגיל מקסימאלי עבור דוגמניות הוא 40-50. אבל זאת כבר לא פעם ראשונה שדוגמניות מבוגרות מפריכות את הטענה הזו וכובשות את מסלולי הדוגמנות גם בגילן המופלג.

 כך למשל דוגמנית בת 82 ג`קלין מרדוקהצטלמה לפרסומת של  Lavnin. בשבוע האופנה בניו יורק גם כרמן דלאוריפיס שמדגמנת מגיל 15 הלכה בעקבותיה והיא לא מתכוונת לעזוב את מסלולי הדוגמנות למרות גילה.

באחד הראיונות היא הודיעה שאם היא תמות זה יקרה רק על מסלול התצוגה כשלרגליה נעליי עקב.

 

 
  sedina_13.jpg

בשבוע האופנה בניו יורק כרמן דל אוריפיס הופיעה בתצוגה של  Norisol Ferrari  . היא הייתה לבושה בשמלת בז` ארוכה ואחרי כמה שעות היא כבר צעדה יחפה על מסלול הדוגמנות של מותג פיני  Marimekko.

 

כאשר נשאלה למה בגילה המופלג היא עדיין רוצה לדגמן היא ענתה: "אולי זה נשמע טיפשי אבל אני אוהבת את מה שאני עושה. ואני גם יודעת לעשות את זה הכי טוב שאפשר".

אגב כרמן לא הייתה הדוגמנית המבוגרת היחידה. היא הופיעה לצידה של קארול אלט שלא מזמן חגגה את יום הולדתה 51.

קורין ניקולס, נשיא הסוכנות  Trump Model Management  המייצג את כרמן טוען שהיא נחשבת לאלילה בקרב הדוגמניות הצעירות. הן מתלהבות ממנה ורואות בה מקור לחיקוי.

 

הדוגמנית המדהימה כבשה את עולם האופנה בשנת 1947 כאשר הופיעה לראשונה על השער של מגזין   Vogue  וכיום בגיל 81 היא עדיין שומרת על חינניות רבה. לפעמים אף מתעורר ספק עד כמה היופי שלה טבעי, אבל כרמן עצמה לא מסתירה שקוסמטיקאים ורופאים עוזרים לה לשמר את המראה הנאה. כדי להפטר מקמטים היא אפילו עשתה מספר זריקות בוטוקס, כך הודיעה הכוכבת באחד הראיונות בטלוויזיה.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 142
ספרו לחברים:
מירי11, October, 2012

אין מה להגיד! אישה מדהימה!!!