09/07/2012 09:34058

כל אחת יכולה להיות אשת מיליונר!

 

בזמן אחרון נשים בוחרות את לק הציפורניים שלהן לא לפי צבע אלא לפי שם. הצבעים הצעקניים של העונה מחייבים שמות צעקניים לא פחות והאמת היא שכדי לבחור שם נכון ללק צריך כשרון לא מבוטל.

אותם צבעים של חברות שונות זכו גם לשמות שונים לחלוטין. כך למשל גוון ורוד  - עדין של מותג   Essie    קיבל שם "נעלי בלט" בזמן שאותו גוון של מותג  Deborah Lippmann  זכה לשם 

I`m Not Innocent  (אינני תמימה).

Description: woman-at-home-manicure_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עובדי חברת  OPI  שבלוס אנג`לנס היו הראשונים שהתנסו בבחירת שמות שונים ללקים. מנהלת אומנותית של החברה, סיוזי וייס – פישמן תיארה את התהליך היצירתי.

Description: woman-at-home-manicure_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הסתבר שצוות מיוחד של החברה שואב את ההשראה להמצאה של שמות חדשים במהלך ביקור בארצות שונות. לאחר חזרתם מהמסע הם עסוקים במשך שעות רבות בחשיבה והמצאה של השמות החדשים. לעומתם, אסי ויינגרטן, בעלת חברה קוסמטית  Essie  ממציאה את השמות ללקים בעצמה.

Description: woman-at-home-manicure_4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בין המוצרים שלה ניתן למצוא לקים עם שמות כגון "ללקק את האצבעות", "לק שאחרי", "היו היה בלימוזינה", "תה עם עוגה", "שופוהוליק", "דחוף לחופשה". עובדי החברה  Butter London  נעזרים לעתים תכופות בסלנג בריטי.

Description: woman-at-home-manicure_5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כך משמעות השם   "Toff" של לק בצבע ורוד מלוכלך היא– "בחור עשיר" ואת השם 

"No More Waity Katie"  של לק סגול שהפך לרב מכר, ניתן לתרגם כ – "תפסיקי לחכות, קטי". ולא מדובר פה בסתם קטי, אלא בקטי מידלטון בכבודה ובעצמה שחיכתה בסבלנות לנסיך שלה. גם המותג   OPI  לא פספס הזדמנות להתבדח על חשבון בית המלוכה וקרא לאחד הלקים שלו

"Crown Me Already", כלומר "תכתירו אותי כבר!".

Description: woman-at-home-manicure_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפעמים המותגים ממש מגזימים בבחירת השמות. פעם חברת OPI   קראה לאחד הלקים שלה

"Who Comes Up With These Names?" כלומר "מי ממציא את כל השמות הללו?" אבל אירוניה אינה דבר רע כלל ולכן המקום הראשון בין השמות של הלקים לקח לק של מותג   Essie  שנקרא "Trophy Wife" – "אשת מיליונר".

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 58
ספרו לחברים: