24/01/2012 06:55075

זהר-קוסמת האופנה הישראלית

 

בעיר תל אביב התוססת , בין אלפי בחורים ובחורות רגילים, חייה לה את חייה בחורה בשם זהר. אבל זהר היא בכלל לא בחורה רגילה. היא הצליחה להתפרסם בכל העולם בזכות התכשיטים המופלאים שהיא יוצרת במו ידיה.  התכשיטים כה יפים ומיוחדים שתיירים המגעים לבקר בארצנו מיד יוצאים בחיפוש אחרי זהר האגדית.

זהר היא בחורה חייכנית שסיימה את לימודיה במגמת צילום דוקומנטרי. במסגרת לימודיה היא ביקרה בארצות רבות שמשם הביאה מזכרות שכל אחת מהן שמרה את רוחה של מדינה ממנה הגיעה. בביתה של זהר המזכרות הללו לא רק מקשטות את מדפי הארון  אלא היא משתמשת בהם ליצירת התכשיטים הקסומים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זהר יצרה לעצמה עולם שלם בשם "קולולוש " וכל אחד ואחד יכול לרכוש לעצמו חלקיק מהעולם המופלא הזה.

זהר ממציאה בעצמה כל פריט ופריט בתכשיטיה. תחילה היא מציירת על הנייר את  הדגם עצמו, לאחר מכן מחברת בין כל החלקיקים ממנו מורכב התכשיטולבסוף גם צובעת את יצירת האומנות במו ידיה. מיותר להזכיר שהתכשיטים הזעירים שנעשו בעבודת יד עם אהבה כה רבה, טומנים בתוכם אנרגיות חיוביות רבות . התכשיטים של זהר ייחודיים מאוד ואי אפשר למצוא דומים להם בכל העולם.

בקיצור, בנות, אם אתן חיות בארצנו הקטנטונת, אז אתן פשוט חייבות להתרשם מקרוב מתכשיטיה של זהר. תחשבו כמה טוב שהיא לא המשיכה עם הצילום הדוקומנטרי אותו למדה, הרי מי היה מייצר עבורנו את התכשיטים המופלאים?!

 

דירוג:
12345
קולות: 75
ספרו לחברים: