03/10/2012 02:431111

הטרנדים העיקריים של סתיו – חורף 2013-2012

 

עונת הסתיו – חורף הקרובה מביאה עימה לא מעט תדמיות מעניינות וססגוניות, כך שכל אישה תוכל לבחור מהן כאהבת נפשה. אבל כדי להיראות אופנתיות אין מנוס מלהתחשב בטרנדים אופנתיים של עונת סתיו חורף 2013-2012 ולצעוד קדימה יחד עם הזמן.

התדמית שנוצרה ע"י רוב המעצבים היא תדמית של אישה חזקה, החלטית ובעלת כח רצון. אבל יחד עם זאת הבגדים, הנעליים והאביזרים אינם נטולי שיק, אלגנטיות וחן. הצבעים

המועדפים הם שחור וכחול כהה, אבל נצפו גם הרבה גוונים אחרים: ירוק – כהה, אדום, כתום, אפור, סגול וחאקי וגם צבעים של אבני חן רבים. גזרות ישרות עם קווים ברורים הינם מאפיין נוסף של העונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 גם השנה, כמו בשנה שעברה, בגדי עור נשארים באופנה וזה נכון הן לגבי עור שחור והן לגבי צבעוני. Givenchy, Spotrmax, Salvatore Ferragamo, Moschino, YSL

Simonetta Ravizza, Ermano Scervino, Roberto Cavalli ו – Jean Paul Gaultier  - כל המותגים הללו השתמשו בעור בקולקציות החדשות שלהם.

גם פרווה נשארת באופנה וניתן לראות אותה אצל מעצבים רבים: Armani, Fendi Dsquared2, Blumarine, Jean Paul Gaultier, Lavnin  ו – Simonetta Ravizza

נוכל ליהנות גם מטרנדים חדשים שנכנסים לאופנה רק בעונה הקרובה, שאחד מהם זה סגנון ה"שטיח". את הדוגמא הגיאומטרית הקטנה ניתן לפגוש אצל מותגים מפורסמים כמו

Prada, Aquilano Rimondi, Alexis Mabille  ו – Versus  . את הבדים המזכירים בדים של ספות וגובלנים ניתן לראות אצל  Giorgio Armani, Antonio Marras Dolce&Gabanna   ו -  Balmain  .

עוד טרנד של העונה הקרובה – קריסטלים, פייטים ונצנצים.  הם מקשטים את העבודות של Jean Paul Gaultier, Lavnin, Roberto Cavalli, John Richmond Moschino, Jast Cavalli  ו -   Roccobarocco  .

אסור לשכוח גם את המשבצות בשחור לבן שיהיו מאוד אופנתיות בעונה הקרובה. Clips

Giambattista Valli, Roccobarocco, Luciano Soprani,  Angelo Marani ו – Jast cavalla  הציגו דגמים משובצים מדהימים. את השילוב הקלאסי של שחור ולבן גם בלי המשבצות ניתן לפגוש בקולקציות של מעצבים רבים אחרים.

 

היו טרנדיות!

 

מפורסם באתר  Fn1   הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 111
ספרו לחברים:
מירי11, October, 2012

איזה יופי