17/12/2012 10:07072

בסקוטלנד נערך אירוע אופנה Chanel Metiers d`Art Show

 

הקהל הרחב שחובב אופנה לא מפסיק להריע לכישרונו של קרל לגרפלד שהשיק קולקציה חדשה של בגדי אופנה בהשראה של סקוטלנד. התצוגה  Chanel Metiers d`Art Show נערכה במקום המתאים לקולקציה – מבצר של ימי הביניים בעיר לינליתגו, הממוקמת לא הרחק מאדינבורו.

התצוגה התאפיינה בכובעים סקוטיים, משבצות באדום – שחור ותכשיטי פנינה. במילים אחרות הקולקציה היא הכרזה של אהבתו של קרל לגרפלד לתרבות הסקוטית.

הקהל שהגיע לאירוע כאילו גלש במכונת הזמן לתקופתה של מריה סטיוארט. צבעים מלכותיים, טוויד וקשמיר, שיערן הג`ינג`י של הדוגמניות, תסרוקות גבוהות, בדים עבים ותלבושות רב שכבתיות – אלו הדברים שנראו בתצוגה.

בין האורחים של התצוגה היו אמבר אנדרסון, פופי דלווין ומירוסלבה דומה שהגיעו לסקוטלנד הגשומה בבגדים התואמים את האירוע.

מנהל המותג  Chanel היה עסוק מאוד, אך זה לא עצר בעדו מלהביע את דעתו על מינוי של אלכסנדר וונג לתפקידו של מנהל המותג  Balenciaga  . קרל נתן את אישור שלו למינוי וציין שזהו המועמד הטוב ביותר לתפקיד הזה. הוא חושב שקשה מאוד למצוא תחליף ראוי לניקולא גסקייר כוון שהוא איש מקצוע ברמה מאוד גבוהה. אבל לדעתו ב- Balenciaga  נהגו נכון בכך שהזמינו מעצב עם ראיה אחרת לגמרי על מגמות האופנה.

בנוסף לגרפלד הודיע שהוא מתפעל מכשרונו של אלכסנדר וונג וכמו כולם נימנה בין המעריצים הגדולים שלו. לכן צפוי ל -  Balenciaga  עתיד טוב.

ועכשיו בואו נביט ביחד על הקולקציה החדשה בסגנון הסקוטי של קרל לגרפלד.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 72
ספרו לחברים: