10/07/2012 10:05069

בלוג אופנתי: איך להפוך לכוכבת בעולם האופנה

 

בימינו ממש לא קשה להפוך לגורו של אופנה – את ההוכחה לכך ניתן למצוא בסיפוריהם של בלוגרים רבים שכבשו את שערי מגזינים אופנתיים. הם מקבלים מתנות יקרות ממעצבים מובילים ואנשים רבים שואבים מהם את ההשראה האופנתית. בואו נכיר ביחד את הבלוגרים המפורסמים ביותר.

טאבי גבינסון, צ`יקגו

בלוג: http://www.thestylerookie.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

טאבי זכתה בפופולאריות רבה בגיל מאוד צעיר וכבר כשהייתה בת 13 הפכה לאורחת של כבוד בתצוגות אופנה רבות. הכל התחיל כאשר היא פתחה בלוג אישי בו פרסמה את תמונותיה בתלבושות שונות ומשונות שתפרה לבד או קנתה בחנויות יד שנייה. לאט לאט הבלוג הפך למפורסם מאוד ותוך זמן קצר מנה יותר ממיליון וחצי קוראים. כעבור תקופה לא ארוכה היא התחילה לקבל מתנות ממעצבים מובילים מכל העולם וגם הוזמנה לתצוגות אופנה רבות. מעצבים בכירים כמו ג`ון גליאנו, קרל לגרפלד, מרק ג`יקובס ואחיות מאלווי מתחשבים בדעתה ומתייעצים איתה. יש שמנבאים שבעתיד טאבי תתפוס את מקומה של אנה וינטור כעורכת ראשית של עיתון אופנה  Vogue  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`יין אולריג` ,טקסס

בלוג: http://seaofshoes.typepad.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`יין, תלמידת תיכון בת ה – 18 מאוד אוהבת אופנה: אוסף נעליה תופס בביתה חדר שלם. כוון שאמה גם חובבת אופנה גדולה ואמצעיה הכלכליים מאפשרים לה חופש פעולה, ג`יין משתפת את הקוראים שלה מידי יום ברכישות חדשות שעשתה. חוש טעם מדהים מאפשר לבחורה הצעירה לא רק להצטלם לשאר המגזין  Vogue   , אלא גם לחלק עצות מעשיות לכל קוראיה וליצור קולקציית נעליים משלה לפי הזמנתם של  Urban Outfitters  . וזו רק ההתחלה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוזנה לאו, לונדון

בלוג:   http://stylebubble.typepad.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוזי הפכה את האופנה לתחביב עוד בגיל הנעורים כקריאת תיגר לחיים משעממים ואפרוריים. החל משנה 2006 היא התחילה לנהל בלוג משל עצמה שבו היא לא רק פרסמה את תמונותיה בבגדים שונים אלא גם כתבה תגובות חריפות על האירועים המתרחשים בעולם האופנה. עם הזמן הבלוג שלה רכש פופולאריות רבה והבחורה הוזמנה לכתוב עבור מגזיני אופנה כמו  Elle, Dazed & Confused  ו -   The Daily Rubbish .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רומי נילי

בלוג:  http://www.fashiontoast.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במהלך 5 שנות קיומו של הבלוג רומי הפכה לכוכבת אמיתית בשמי תעשיית האופנה. על ידי פרסום תמונותיה בתלבושות שונות ומשונות היא משכה תשומת לב של מיליוני קוראים ושל מעצבי אופנה רבים. המותג  Emmanuel Ungaroששאב השראה מהתדמית המיוחדת של רומי, השיק שמלה במיוחד עבורה, ואילו מותג לצעירים  RVCA  הציע לבחורה ליצור עבורם כמה פריטים בסגנון וינטז`. רומי חולה על סגנון  casualוכבר מזמן הפכה לאגדה בקרב מעריציה. "אני לא אוהבת להיראות מושלמת מדיי. אני אוהבת לשלב שמלה חגיגית עם מגפיים משומשים או שמלונת פרחונית חמודה עם ז`קט שניראה כאילו לקחתי אותו אצל מחוסר בית" – אומרת רומי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמו שאתן רואות, לא ממש קשה להפוך לדמות מפורסמת בעולם האופנה אם יש לכן חוש טעם וראיה יצירתית. תנסו גם אתן ואולי תגלו אחרי כמה שנים שגם אתן הפכתן לכותבות בלוגים מפורסמות שמוזמנות לתצוגות של ג`ון גליאנו!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 69
ספרו לחברים: