16/12/2012 11:15080

באמצע דצמבר תתקיים בתל אביב שבוע האופנה "גינדי"

 

המגמות החדשות של עונת אביב – קיץ 2013 יוצגו בתל אביב בין התאריכים 16-19 לדצמבר במסגרת שבוע האופנה "גינדי". את השבוע הזה יפתח האירוע שזכה לשם Icon.

בשבוע האופנה ישתתפו 20 מעצבים, הן ותיקים והן כאלו שרק מתחילים את דרכם. ידוע שבאירוע יוצגו הקולקציות של מעצבים דגולים כמו גדעון אוברזון, ששון קדם, דורין פרנקפורט ורבים אחרים. בין המעצבים הצעירים ניתן יהיה לראות את המותג "סאמפל" ואת המעצבת של בגדי ערב לי גרבנן.

לצערנו, למרות ההשערות הרבות, המותג "Missoni" לא ייקח חלק בתצוגות האופנה אבל כן נזכה לראות את הקולקציה של בגדי היומיום של המותג " American Eagle"  שהצטרפותו לרשימת המותגים המשתתפים הייתה בגדר הפתעה גמורה. זהו, אגב, המותג הזר היחיד שישתתף ב -  TLV Fashion Week  שמוקדש כולו לאופנה ישראלית.

נזכיר שבשבוע האופנה שנערך בתל אביב אשתקד השתתפו גם מותגי על איטלקיים שביקרו בארץ לאחר שנחתם הסכם בינם ולבין המותגים הישראליים במהלך שבוע האופנה במילאנו.

שבוע האופנה התל אביבי צפוי להסתיים בתצוגה של קולקציה חדשה של המעצב הישראלי דני מזרחי. הוא יציג יותר מ – 60 דגמים שיוצרו במיוחד עבור האירוע.

דני מזרחי סיפר לעיתונאים שכיום שוב ושוב נבדקות הגבולות בין החזק לחלש, מזרחי ומערבי, חדש וישן, חילוני ודתי. הקולקציה של המעצב קובעת גבולות חדשים של כל הניגודים הקיימים. היא יוצרת שילובים חדשים של עולמות שונים אשר לעתים מנוגדים ואף עוינים אחד לשני.

לדעתו של דני מזרחי האופנה מתאפיינת באווירה דמוקרטית אשר מאחדת את כולם. עולם האופנה הינו נטול גבולות והכל בו אפשרי. בקולקציות של שמלות הערב ניתן למצוא שילובים של עדין וגס, שחור-לבן וצבעוני, עבה ושקוף, עבר ועתיד. המעצב הצליח להדגיש את כל הפריטים כך שהם לא יסתירו אחד את השני.

מרסלו וזיו בורלון התמנו למנהלים אומנותיים של שבוע האופנה, מוטי רייף אחראי על כל ההכנות ומיקי בוגנים לקח על עצמו את עניין האיפור והתסרוקות.

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 80
ספרו לחברים: