02/12/2012 00:54065

אחיות קרדשיאן מציגות קולקציה חדשה

 

קורטני, קלואי וקים קדשיאן השיקו קולקציה חדשה לרגל חג המולד המתקרב. הקולקציה תימכר בחנויות בוטיק של המותג הבריטי  Dorothy Perkins.

הקולקציה החדשה כוללת יותר ממאה פריטי לבוש לנשים. הסגנון של הבגדים משקף את הסגנון האופייני לשלוש האחיות. בקולקציה זו ניתן לראות את ההדפסים התוקפניים האהובים על קלואי, את השיק הבוהמי האופייני לקורטני ואת הדגמים הצמודים שעדיפים על קים.

דוברת המותג  Dorothy Perkins  הודיעה שבשום אופן לא הייתה מוכנה לוותר על הזדמנות לשיתוף עם אחיות עקב הפופולאריות הגדולה שלהן. נשים רבות רוצות לחקות את הסגנון של אחיות קרדשיאן ועכשיו יש להן הזדמנות נהדרת ליהנות מהבגדים של המותג.

הבגדים של הקולקציה אינן יקרים מדיי. המחירים של מכנסיים, גופיות, שמלות, וז`קטים נעים סביב 25-50 יורו.

גם אחיות קרדשיאן מעריכות מאוד את האפשרות לשיתוף עם המותג   Dorothy Perkins  . הרי בקרוב מאוד המותג הבריטי הידוע יחגוג לו את יום הולדת המאה. המותג נוסד בשנת 1919. בתחילת דרכו התרכז המותג בייצור של בגדי ספורט אבל היום הוא מכוון לסגנון גלמור וחגיגי. השקה של הקולקציה של האחיות קרדשיאן שהתקיימה ב – 8 בנובמבר היא עוד צעד חשוב בדרך החדשה.

קים, קלואי וקורטני חגגו את ההשקה של הקולקציה החדשה שלהן. כדי לציין את  Kardashian Kollection  האחיות הופיעו בפני הקהל הבריטי בלונדון לשמחתן הגדולה של המעריצות. ב – 10 בנובמבר הן שוב ערכו יציאה משפחתית ונפגשו עם יותר מחמש מאות מעריצות ב – Westfield London  . רק אנשים בני מזל שהצליחו להסיג את אחד הצמידים המיוחדים שחולקו בשעה 9 בבוקר הורשו להיכנס לאירוע המיוחד.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 65
ספרו לחברים: