18/07/2012 08:420105

אופנת גברים: מה חדש בלונדון?

 

בין התאריכים 15-17 ליוני נערך בלונדון שבוע של אופנת גברים. עד כה האירועים מהסוג הזה התקיימו רק במילאנו ופריס. הנסיך צ`ארלס בכבודו ובעצמו פתח את השבוע החגיגי, למרות שלא פעם הכריז על עצמו כעל אדם מיושן ולא מסוגנן.

בשבוע האופנה בלונדון נערכו 57 תצוגות בהן השתתפו גם מעצבים בעלי שם וגם מעצבים מתחילים ומוכשרים. בגדול ניתן להגיד שאופנת אביב – קיץ 2013 תהיה קלאסית למדיי והעדיפות תנתן לחליפות קלות, מכנסיים קצרים וטי –שירטים. אבל זה לא אומר שלא נוכל להנות גם מפזרנות מסויימת.

Depositphotos_9920026_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כך למשל הסגנון א-להדייוידבאוי יהיה פופולארי למדיי – נעליים זוהרות, תסרוקות מיוחדות ובגדי יוניסקס, המזכירים בגדי נשים הוצגו בקולקציות של  JW Anderson ו -   Jonathan Saunders  .

Depositphotos_11074881_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גברים שאוהבים לבלוט מבין ההמון יוכלו להנות מבגדים מבית  Christopher Shannon. בעקבת ההשראה שקיבל מתמונותיו של ג`יימס פירסון–חואואס, הוא יצר קולקציה של בגדי גברים זוהרת מאוד. כמה שיותר צבעים, כך טוב יותר – גורסת האופנה של העונה הבאה.

Depositphotos_10768649_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומי שרוצה ללכת על כל הקופה יוכל לבחור לעצמו ז`קט ארוך המזכיר יותר מעיל.

Depositphotos_10768659_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אוהבי קלאסיקה יוכלו להנות מחליפות של   Xander Zhou  ושל מעצב מתחיל ריצ`רד ניקולא – הם הציגו חליפות מינימליסטיות לבנות בהשראה של אופנת שייט וספורט.

Depositphotos_4803860_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מכנסיים קצרים עם הדפסים פרחוניים הפכו ללהיט של העונה, ולכל אלו שחושבים שזה בגד נשי אנו ממליצים להתרשם מקולקציה צבעונית של המותג  Topman.

Depositphotos_6842098_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מבחינת נעליים כמעט ואין שום הגבלה, החל מכפכפים וסנדלים ועד לנעליים בגזרות ורשמיות. ניתן אפילו לנעול נעליים קלאסיות חומות עם גרביים שחורים ולשלב אותם עם מכנסיים קצרים לבנים, כמו שעשו דוגמנים של המותג  NucoleFarhi  . המעצב הודה שהוא החליט לשלב ביחד דברים שלא ניתנים לכאורה לשילוב וליצור ולאחד תדמית של ג`ורג` ה – 5 ושל מיקי ג`אגר.

 

 

 

Depositphotos_6486325_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתב האופנה של   The New York Times  , אריק וילסון התבדח "בלונדון ניתן היה לראות לפחות 5 קולקציות עם אירוניה. אחת מהן מבית  James Long  שהציג מכנסיים לבנים בגובה מעל הברך בשילוב עם סנדלים שחורים וגרביים. יתכן שכבר לא נשארו גרביים בבריטניה?"

 

 

גם טי –שירטים עם הדפסים צבעוניים, כמו אלו של   Oliver Spencer   ו -   Shaun Samson  נשארים אקטואליים מאוד וניתן, ואף מומלץ לשלב אותם עם חליפות עסקיות.

 

Depositphotos_1422985_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם מעויינים יהיו מאוד באופנה כמו שאפשר לראות לפי קולקציה של  Pringle of Scotland.

Depositphotos_9290013_XS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז קדימה גברים יקרים, תהיו אופנתיים בדיוק כמו בנות הזוג שלכם!

 

 

 

מפורסם באתר   Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 105
ספרו לחברים: