22/08/2012 09:54

אופנה לא משעממת: טרנדים חדשים מבית ויויאן ווסטווד

 

בעונת סתיו – חורף הקרובה לא רק אלגנטיות מהודרת אלא גם רשלנות קלה יהיו באופנה. הטרנד הזה בא לידי ביטוי בקולקציה חדשה של ויויאן ווסטווד, אשר מוכרת כסבתא של סגנון הפנקיסטים וכמורדת האופנה המפורסמת ביותר.

ויויאן ווסטווד בגיל 70 עדיין ממשיכה לשמח את מעריציה ע"י תלבושות נועזות שאי אפשר להתעלם מהן. למרות הנועזות הבגדים שלה מתאימים לא רק לתצוגות האופנה. כוכבות רבות לובשות בחיי היום יום הרבה בגדים שהם פרי ידה. ג`ניפר אניסטון היא המעריצה הגדולה ביותר של בגדיה של ווסטווד והיא נראתה בהם רבות באירועים רבים.

הקולקציה החדשה של ויויאן ווסטווד של סתיו – חורף 2013-2012 תמצא חן גם בעיניי הנשים הפרועות וגם בעיניי אלו הצנועות יותר. בנוסף למעילי עור וג`ינסים קרועים המעצבת הציגה לנו בקולקציה החדשה דגמים של שמלות נשיות ספוגות באסטטיקה של שנות ה – 40.

 

בגדים רב שכבתיים, שכה אופייניים לווסטווד, משבצות, גרביונים בצבעים זוהרים, מכנסיים מקוצרים וקרדיגנים, מעילים חופשיים וחליפות בנות 3 חלקים – אלו יהיו הטרנדים העיקריים של השנה. בשילוב עם גזרות מיוחדות, דוגמאות מעניינות, צבעים זוהרים ואביזרים מפתיעים כל אלו יוצרים תדמית בלתי נשכחת של אישה אופנתית אלגנטית אך יחד עם זה לא משעממת.

שימו לב לפריטים מיוחדים כמו תיקי ווינטז` ומטפחות "סבתא" – רטרו הוא אחת המגמות המובילות של הסתיו הקרוב.

אל תחששו להוסיף לתדמית שלכן קצת צבעים זוהרים!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.