21/03/2012 10:411176

שמלות השסע: הכוכבות מציגות...

 

כידוע כל הכוכבות הגדולות מכורות לשמלות ערב אופנתיות והן עושות כל דבר כדי שהשמלה שלהן תיחרטבזיכרון המעריצים: פייטים, תחרה, שסע -  הכל הולך. ניתן להגיד שיותר מכל, דווקא השסע שבשמלה מגרה את הפנטזיה הגברית בהצלחה רבה ביותר וגורמת לנשים רבות לרוץ לחנויות ברחבי הארץ כדי לרכוש שמלה זו.

בכתבה שלנו אנו נציג בפניכן את בגדי הכוכבות האופנתיות והמסוגננות ביותר. כל שמלות הערב שתראו כאן הן בעלות שסע מפתה. בקיצור: יש מה לראות!

אירינה שייק בשמלה לבנה וטהורה שלה מזכירה לנו כלה תמימה ובתולית. השסע הגבוה חושף את רגלה באופן סקסי ביותר. טוב, עם רגליים כאלו, כמה ששסע עמוק יותר כך טוב יותר. שמלת הערב של אירינה נטולה פריטים מיותרים והרגל מושכת את כל תשומת הלב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סינדי לאופר לעומתה ממש לא התקמצנה ושילבה בשמלת הערב שלה  מבית

Jean Paul Gaultier  את כל האביזרים האפשריים: שרשראות, תחרה ופייטים. זה כבר לא סתם שמלת ערב, זה הרבה מעבר לכך!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רגלה של סטנהקטיקמציצה כאילו בטעות משסע שמלתה מבית  Alberta Ferretti  . משחקי הצבעים של הבד מאפשרים ליצור אשליה של שמלת ערב סגורה ושלמה, אך ברגע הכי לא צפוי סטנה מגלה לנו את היופי של רגליה החטובות באופן סקסי ואלגנטי למדיי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אלסנדרה אמברוסיו לא חושבת שהריון זו סיבה מוצדקת להסתיר את גופה. היא הופיעה בפני קהל רב בשמלת ערב מדהימה עם שסע עמוק מבית  Roberto Cavalli  . שמלה זו מעניקה לאם לעתיד מראה עדין ומהודר.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ריהאנה אוהבת בגדים חשופים והפעם היא בחרה בשמלת ערב מבית  Giorgio Armani  עשויה משי עדין. שסע עמוק, ריח נפלא והשליה של פשטות, הרי זה כל מה שכוכבת צריכה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמבר רוז חובבת הקעקועים, רכשה לעצמה שמלת ערבעם שסע מבית Versace  . הצבע הצהוב והסגנון היווני משדרים לנו ים של חיוניות ואופטימיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם לאה מישל בחרה שמלת ערב של  Versace  והיא נראית בו כמו אלה אמיתית. הגזרה האלגנטית, השסע הלא עמוק מדיי ומשחקי הבד הינם מעבר לכל דמיון. גם אביזרים אותם לבשה הכוכבת נבחרו בקפידה רבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קריסטן סטיוארט שהפכה לבחורה סקסית ביותר אחרי שהצטלמה בסרט "דמדומים" נראית נפלא בשמלת ערב עם שסע עמוק עשויה תחרה שקופה מבית  J. Mendel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולגה קורילנקו יודעת לחשוף את האיברים הנכונים בגופה והפעם היא בחרה בשמלת ערב מבית  Georges Hobeika  עם שסע לא עמוק מדיי שממוקם במרכז השמלה. צורת הבד, החגורה הדקה בגוון מתאים ואיפור מוקפד מעניקים לה מראה מושלם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 176
ספרו לחברים:
אתי21, March, 2012

למי הרגל הכי יפה