04/12/2011 02:462116

ריאן כוכב עליון

 

נדמה שריאן גוסלינג נמצא בכל מקום. בשוברי הקופות של העונה, במגזינים ועל השטיח האדום. חוץ מהיותו שחקן מוכשר ונער הזהב של הוליווד, מתגלה גוסלינג כבעל חוש אופנה וסטייל משובח. 

מאת: רגינה קאשי רודנשטיין

גברים עם סטייל הם מצרך נדיר, זה נכון שהרבה מהם יודעים לזרוק על עצמם טי שרט וג`ינס מגניב ולחבר לזה סניקרס אופנתיות. אבל זו לא חוכמה גדולה ללכת על בטוח. מצד שני, תחום הלבשת הגברים, אני מודה, יכול להיות מאוד מאתגר. אחד האנשים שמצליחים לעשות זאת בצורה כל כך טובה,  מלאת סטייל ונוטפת סקס אפיל, הוא הכוכב הכי חם בהוליווד השנה, השחקן ריאן גוסלינג.

אם השחקן בן ה-31 נראה לכן מוכר זה בטח כי גרם לכן לבכות בסרט "היומן", אלא שמאז עברו הרבה מים בנהר ומעומדות אחת לאוסקר (על הסרט "חצי נלסון", 2006) והבחור הצעיר גדל להיות גבר בעל כל המידות הנכונות.

בתקופה האחרונה לכל כיוון שלא תסתכלו תראו אותו מציץ מההפקות הכי נחשקות: "דרייב", "משחקי שלטון" ו"טיפש, מטורף, מאוהב"  שלושת הסרטים הללו, בימים אלו, שוטפים את בתי הקולנוע ברחבי העולם, וכולם בכיכובו. אם עדיין לא ראיתם, רוצו לראות! ולא רק בגלל הריבועים של גוסלינג בבטן.

אולי בכל זאת הצלחתם בדרך פלא לא לראות אותו על המרקע, אבל בטוח שלא פספסתם אותו על השטיח האדום . גוסלינג, ידוע בסגנון לבוש מלא סטייל. החליפות שלו, באם צבען חציל, ירוק, כחול או באם שחור משובץ, מדגימות את בחירותיו האומנותיות, ממש כמו בבחירת סרטיו. 

Описание: Click to view full size imageОписание: Click to view full size image

בין אם כשגוסלינג מטייל בעולם, במסיבות או אפילו סתם מטייל עם הכלב שלו, הוא תמיד יודע איך לשלב בין הפריטים הנכונים ונראה בהם כמו שרק הכוכב הכי חם בהוליווד יכול להיראות. עם ג`קט עור ומשקפיי "קלארק קנט" (שילוב של 2 טרנדים לוהטים), עם מכנס מחויט בצבע חום (עם יד על הלב, כמה בחורים את מכירה בחייך שיכולים ללבוש מכנס חום ולהראות בהם מדהים?!). גוסלינג מוכיח שהוא מוכשר ולא רק על המרקע. אני ממליצה לכן ללכת לראות אותו בקולנוע, מבטיחה שיכבוש את ליבכן.

Описание: Click to view full size image

 

 

כל התמונות מהאתר של המועדון המעריצים הרשמי של גוסלינג: http://goslingfan.com/

דירוג:
12345
קולות: 116
ספרו לחברים:
מאיה04, דצמבר, 2011

איזה כתיבה! תענוג לקרא!

אלכס04, דצמבר, 2011

מעולה, מעניין מאד! :)