04/03/2012 03:320156

קטנים ומפורסמים

 

ההורים שואפים תמיד לתת לילדיהם את הטוב ביותר. בגדים, צעצועים, אביזרים, הכל צריך להיות באיכות טובה ככל האפשר. על זה בדיוק בונים המפרסמים בזמן שהם בוחרים דוגמנים ודוגמניות בשביל פרסומות של מוצרים המיועדים לילדים.

בנות אמריקאיות שואפות מגיל קטן להגיע לפסגה בעולם הדוגמנות. את ההוכחה לכך אפשר לראות בראליטי שואו  Toddlers&Tiaras   הנודע לשמצה, בו ילדות בנות 5 בשיא הרצינות נלחמות על מקום ראשון בקריירת הדוגמנות.

אומנם הדוגמניות הקטנות מרוויחות לעתים יותר מאמא ואבא ביחד, אך יחד עם זאת הן מפסידות את הדבר החשוב ביותר -  את ילדותן, שלעולם לא תחזור. בואו נכיר ביחד את הילדות – דוגמניות המפורסמות ביותר.

מקנזי פוי

הילדה הזאת היא לא סתם דוגמנית אלא גם שחקנית שכיכבה בסרט "דמדומים 2, מולד הירח" שם גילמה את דמותה של רנסמיקאלן. הילדה הזאת היא רק בת 11 וכבר צפוי לא עתיד מזהיר. על הקרירה שלה היא עובדת קשה כבר מגיל 8, ומאז הצטלמה בפרסומות רבות, בין היתר למותגים ידועים כמו   Polo Ralph Lauren, Garnet Hill ו -  Guess Kids.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף היא כיכבה בלא מעט סרטוני פרסום למותגים כמוPantene, Burger King  ו -  BlackBerry  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם בתוכניות טלוויזיה למיניהן היא מתקבלת בזרועות פתוחות. מקנזי יודעת לעמוד מול קהל, מודעת ליופייה ויודעת בדיוק מתי צריך לחייך ולעשות עיניים.

עידן ווד

עידן היא ילדה מהממת שכבר מעכשיו יודעת שבעולם הפרסום העדיפות ניתנת לבלונדיניות. היא נהייתה מפורסמת אחרי  Toddlers&Tiaras  שכבר הזכרנו. הוריה משקעים הון תועפות ברכישת בגדים, אביזרים ואיפור מקצועי עבור ביתם הקטנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כבר בגיל 7 היא הוציאה את אלבום השירים הראשון שלה וגם את הספר עם שם רציני ולא ילדותי בכלל "הדרך מעריסה לכתר" שבשפת המקור נקרא"  From Cradle to Crown" . היא גם אוהבת להופיע בתוכניות טלויזיה, הרי זה עוד שורה לטובתה בקורות חיים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דעות הקהל לגביה חלוקות. יש כאלו שמתפעלים מכישוריה של היפהפייה הקטנה ויש כאלו שנחרדים מתובענות של הוריה ששללו ממנה את ילדותה. עידן ווד עצמה בכל אופן נראית מאושרת למדיי.

קריסטינה פימנובה

ילדה רוסיה פשוטה שהיתה אחת המועמדות לגלם את דמותה של רנסמיקאלן  בסאגת הערפדים "הדמדומים". למרות שהיא מדברת איטלקית שוטפת, האנגלית שלה הרבה פחות טובה ולכן היא הפסידה את התפקיד למקנזי פוי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל קריסטינה בת ה- 6 לא ממש התבאסה מהעניין, וזה ברור כי כבר בגילה הצעיר היא מצטלמת עבור מותגים מובילים כמו  SilivanHeach, Burberry  ו -Prada  כך שהיא בקלות יכולה לראות את עצמה ככוכבת אמיתית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היא מתכננת להמשיך לשחק בסרטים שונים והוריה מקווים לקבל גם הצעות טובות יותר מאשר ה-"דמדומים".

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 156
ספרו לחברים: