11/12/2011 17:41095

פעמיים כי טוב

כיצד הפכו התאומות מרי-קייט ואשלי אולסון משחקניות בינוניות למעצבות אופנה מוערכות

מאת: נעם מרציאנו

 

התאומות מרי-קייט ואשלי אולסון כבר זנחו ממזמן את קריירת המשחק שלהן, ואולי טוב שכך. על אף שהצליחו לשרוף את מקלטיי הטלוויזיה בשנות ה-90 עם הסדרה "צער גידול בנות", נדמה שלא הצליחו לעשות שום דבר משמעותי מאז. ושמא מעז יצא מתוק? זוג התאומות כבר הפך ממזמן לאקסיומה אופנתית אשר לא ניתן להכחיש או להתעלם ממנה. הכול התחיל ממפגן שיק בלתי נדלה של השתיים כבר בשלהי שנות העשרה שלהן, אם בהתחלה הסטייל שלהן היה מהוקצע אך מתון, הרי שעם השנים הסגנון שלהן הפך לסמל ההיכר שלהן. בגדים רחבים וגדולים, משקפי שמש ענקיות ותיקים מוגזמים בגודלם.

עד מהרה הבנות עשו עימנו חסד ותרגמו את החשיפה האופנתית לה זכו למוצרים מוחשיים. ולא  מדובר פה רק על קו בגדי הילדות שהן השיקו בשיתוף עם חברת הענקWal-Mart  כבר בשנת 2001,אלא על ההשקה שלקו האופנה האולטרה יוקרתי The Row. המותג החל את דרכו בשנת 2007 במטרה לייצר פריטים יום יומיים באיכות מעולה, כאלו אשר כמעט נתפרים באופן אישי לקונה. היות שכך, לא נמצא תחת מותג זה תרגום של טרנדים עכשוויים, כי אם בגדים קלאסיים בגזרות נקיות ומעודנות בעלי פלטת צבעים שקטה.

olsen sisters 5.jpgolsen sisters 6.jpg

מתוך קולקציית אביב 2012 של "the row"

היות והמחירים האסטרונומים של בגדי המותג לא מאפשרים להגיע לקהל רחב (מחירו של סריג יכול להאמיר לכדי 1500$), השיקו הבנות ליין צעיר יותר ונגיש יותר הנושא את שמות אחיהם ונקרא "Elizabeth and James". זהו ליין יום יומי, המתאפיין בצבעוניות יותר עזה מאשר מותג האם, הגזרות יותר חופשיות, אך עם זאת שומרות על אופיין הקלאסי והמסורתי. פרטי המותג כוללים בגדי נשים, גברים, נעליים ואקססוריז.

olsen sisters 2.jpgolsen sisters 3.jpgolsen sisters 4.jpg

תיק ממאה אחוז עור קרוקודיל, שמלה ושרשרת של " The row"

המותג קיבל את הגושפנקה האופנתית שלו כאשר רבות מנשות הוליווד נצפו עוטות את בגדי המותג, החל מאן הת`אווי וכלה בפנלופה קרוז. יחד עם זאת, קיבל המותג מידה גדולה של ביקורת מצד ארגונים למען בעלי חיים ובראשם PETA. הארגון מבקר בצורה חריפה את התאומות על שימוש מופרז ובלתי מתפשר בפרוות ועורות של חיות. רק לאחרונה יכולנו לראות אשלי אולסון מהלכת ברחבי ניו-יורק נושאת באמתחתה תיק גב מעור קרוקודיל ומכירו 30,000$. את התיק ניתן להשיג, ניחשתן נכון, באתר המותג  The Row. ואנחנו אומרים, פרוות זה רצח. 

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: