17/02/2012 18:480120

פותרים תשבץ...

 

הבגדים המשובצים יכולים להיות יפים מאוד או להפך מכוערים למדיי. אפילו כוכבות הוליווד הגדולות לא תמיד מבינות איזו שמלה משובצת תראה מסוגננת ואיזו מצחיקה. היום נדבר על כל הבחירות המשובצות הלא מוצלחות של הכוכבות הגדולות.

 

בגדים משובצים מזכירים לנו את סגנון הרטרו ואת סגנון הקאנטרי כאחד. יש כאלו שטוענים שבגדים משובצים הם סגנון אנגלי לחלוטין. כך או אחרת, הרבה כוכבות הוליווד גדולות בוחרות לעטים תכופות ללבוש שמלות, חליפות וגופיות משובצות.  אבל האם תמיד הן עושות את הבחירה הנכונה?

לוסי ליו למשל, עשתה עבודה מצוינת ובחרה תדמית שמתאימה לה ביותר. הציור המיוחד, הבד התפור בקפידה והגזרה המחמיאה לא משאירים ספק - בלבוש כזה אפשר להופיע גם להצגה לבכורה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לעומתה הבחירה של ווטני אבל לא מוצלחת במיוחד ולא מחמיאה כלל לגזרתה. היא נראית כאילו עטופה בוילון בצורה מסובכת ביותר. והרי כבר מזמן הבנו שרק סקארלט אוהרה מ- "חלף עם הרוח" יכולה להפוך וילון לשמלה מרשימה...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצלחתה של הבחירה של צ`יינה צאו מוטלת בספק. מצד אחד, היא בחרה בשמלה רבת שכבות עם משבצות קטנטנות שמסתירות לגמרי את המותניים. אבל מצד שני בחורה עם גוף כמו שלה יכולה להרשות לעצמה גם שמלה כזו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הלנה בונהם קרטר ממשיכה להפתיע את הסובבים. אחרי שהופיעה בנעליים בצבעים  כמו שהזכרנו באחת הכתבות כאן באתר  Fn1 משונים הרכיבה מספר זוגות משקפיים בו זמנית עכשיו היא  בחרה בשמלה משובצת עם חגורת עור מאסיבית שלא הולמת אותה כלל וכלל. יתכן שהסיבה לכך היא ריבוי התחרה או החגורה המדוברת שהופיעה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קלואי מורץלעומתה בחרה בשמלה מקסימה. הגזרה והבד ברמה הגבהה ביותר. כפיים לקלואי!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל פנינג הפכה לחביבת הקהל עם השמלה המשובצת המקסימה שלבשה. שמלה ילדותית מעט בשילוב עם גרביונים הפכה להצלחה מסחררת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיי מיטשל גם הפתיעה אותנו והפעם לטובה. השמלה המשובצת שלה עם תחרה מרובה  וחצאית תחתונה שובבה נראית פשוט מקסים. וודאי כבר שמתן לב שמשבצות גדולות נראות יותר טוב מהקטנות, כוון שהן לא מסתירות את מה שהטבע נתן לגוף וגם נראות יותר טוב בצילומים כוון שבניגוד למשבצות קטנות לא מתמזגות אחת עם השנייה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נינה דוברב בחרה שמלה שמזכירה את סגנון הימי, הקאנטרי והרטרו כאחד. ולמרות שקשה להחליט לאיזה סגנון בדיוק שייכת השמלה - הבחירה שלה בהחלט מרשימה ויפה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמה ווטסון כבר מזמן הוכיחה לנו שהיא אישה אופנתית במיוחד. גם הפעם היא שילבה בהצלחה שמלה משובצת עם מעיל עור והתוצאה פשוט מדהימה!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לעומתה השמלה עשויה סאטן של קורטני לאב לא נראית מי יודע מה, למרות גזרה דיי מוצלחת ובד לא רע. מהרגע הראשון אפשר לראות שהתיק שבחרה לא מתאים בכלל לסגנון הכללי. זוהי עוד תזכורת לכך שאביזרים משחקים תפקיד חשוב ממלתחה הנשית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 120
ספרו לחברים: