15/10/2012 04:53

סודות הסגנון המושלם של ויקטוריה בקהאם

 

סגנונה האופנתי של ויקטוריה בקהאם מהווה דוגמה לחיקוי עבור נשים בכל רחבי העולם. לא סוד שכל פריט לבושה נמצא תחת זכוכית מגדלת של מבקרי אופנה רבים. יחד עם זאת סודות הסגנון שלה פשוטים למדיי והיא חולקת אותם ברצון עם נשים אחרות.

"עוד חצי סנטימטר של סגנון מושלם" – כך נקרא ספרה החדש של ויקטוריה בקהאם שראה עור לאחרונה. בספר זה חולקת הכוכבת את סודותיה ומספרת איך היא בעצם גיבשה את הסגנון האישי שלה.

המורה הראשונה שלה לאופנה הייתה אמה. "לעולם אל תחשפי יותר מדיי ותמיד תשאירי מקום לדמיון. אם את רוצה ללבוש חצאית מיני תמיד תלבשי חלק עליון סגור ואם את רוצה ללבוש חולצה עם מחשוף תסתירי את רגלייך" – כך הדריכה האם את ויקטוריה הצעירה.

"אני לא דוגמנית על ויש לי גוף, שיער ופנים רגילים לגמרי – טוענת ויקטוריה. "העניין הוא לבחור את הבגדים הנכונים וכל אישה מסוגלת ללמוד איך עושים את זה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לויקטוריה אין מעצב אישי והיא מעדיפה ליצור את התדמית שלה בעצמה. לכל מי שרוצה להיות בעלת סגנון ייחודי ויקטוריה מנדבת מספר עצות.

לדעת הכוכבת הכי חשוב לדמיין את התדמית הרצויה ולא לקנות בגדים בלי מחשבה. רצוי להתחיל לבנות את התדמית מהלבשה תחתונה, שהיא לדעתה מהווה החלק המהותי ביותר של תדמית נשית.

אביזרים צריכים להיות ללא רבב– כך חושבת ויקטוריה. תיק, משקפיים ונעליים צריכים להיות מושלמים ולא כדאי להתקמצן עליהם וגם לא על פריטים קלאסיים נצחיים.

בקהאם ממליצה לעשות התאמה אישית לכל פריט (למשל לשדרג את המכנס עם חגורה מיוחדת או ללבוש גופייה על הצד ההפוך), ולשאוב את ההשראה מהתקופות הקודמות, במיוחד משנות ה – 50.

למרות שהיא עשירה מאוד ויקטוריה לא חושבת שניתן להיראות טוב רק בבגדים יקרים. "לא משנה אם תקנו בגד שעולה 30$ ב -  Marks & Spencer  או תבזבזו 3000$ על פריט של   D&G,בכל מקרה תיראו טוב לא בזכות הכסף. הכי חשוב זה לשלב נכון את הבגדים ולעקוב מקרוב אחרי המגמות בעולם האופנה" – טוענת וקטוריה.

ואנו בהחלט מסכימים איתה! תפתחו את הסגנון האישי שלכן ותוכלו להיראות טוב כמו ויקטוריה בקהאם.

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה.