01/03/2012 12:580158

מצא 10 הבדלים

 

גברי הוליווד מתייחסים ברצינות רבה לטקס הענקת פרס "אוסקר" שרק לא מזמן קבע שוב מהם הסרטים הגדולים ביותר של השנה האחרונה. לכבוד האירוע הגברים העשירים, היפים והמוכשרים התאספו במקום אחד יחד וכולם לבשו...חליפות סמוקינג.

אופנת גברים בדרך כלל לא פחות מעניינת ומגוונת מאופנת הנשים, אבל כאשר מדובר בתלבושת ערב רק חליפות סמוקינג נשארות אקטואליות. ופה מתחיל הקטע המעניין, למרות שכל החליפות נראות זהות לכאורה, נוכל למצוא גם הדבלים משמעותיים אם נלמד להבחין בשוני בין כפתורים, מנז`טים ופפיונים מרובים. אז בואו נתחיל?

ברד פיט נראה מדהים כמו תמיד. הוא בחר בחליפת סמוקינג קלאסית, פפיון יפה ותסרוקת אידיאלית. השפעתה של אנג`לינה ג`ולי שכבר מזמן עברה לסגנון הקלאסי ניכרת לעיין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם ברדי קופר שלעתים קרובות מגלם חוליגנים, הופיע לטקס בחליפה קלאסית, ואי אשפר למצוא אפילו הבדל קטן שבקטנים בינה לבין חליפתו של פיט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תום הנקס יודע בהחלט אופנה מהי, והוא מראה לנו את זה ע"י חליפה עם כפתורים גדולם, מטפחת מעומלנת ומקטורן כפול כפתור. פשוט מאלף!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מייקל דאגלס נראה מדהים לא פחות. אומנם הסמוקינג שלו לא מיוחד כל כך כמו זה של תום הנקס, אבל על המטפחת הוא לא מוותר וחוץ מזה, השנה הוא בהחלט יכל להרשות זאת לעצמו כוון שהוא היה זה שהכריז עלהזוכים, כך שכל המבטים עקבו אחרי מעטפה שבידיו ולא אחרי חליפתו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`ורג` קלוני, חובב הזוהר הידוע, גם כאן לא ויתר על ההופעה האהובה. אפשר בקלות להבחין בפריטים זוהרים על חליפתו שמשתלבים נהדר עם נעלי לק מבריקות ועם שמלתה המפוארת עם ברק מטלי של בת זוגתו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תלבושתו המיוחדת של גרי אולדמן נראית מיוחדת מאוד, אפילו יותר מיוחדת מזו של תום הנקס. מתחת למקטורן אפשר להבחין באפודה מסוגננת, המטפחת משתלבת נפלא עם התפרים המוקפדים והמשקפיים מעניקים לתדמית את האיזון הנדרש.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קריסטופר פאלמר נראה פשוט מדהים בחליפה עשויה קטיפה עדינה. הלוואי וכולם בגילו ידעו כמוהו אופנה וסגנון מהם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אחרון חביב הוא כמובן קולין פורט שהופיע בחליפה מסודרת וקלאסית, ממש כמו זו של ברד פיט וברדלי קופר.

לסיום אפשר לומר שכל הגברים שהופיעו בטקס נראו מאוד יפים ומרשימים. ולמרות דימיון דיי גדול בין החליפות, הם בכל זאת הצליחו להפגין את היחודיות ואת הטעם האישי שלהם והוכיחו לנו שאופנת גברים היא לא סתם ביטוי חסר משמעות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ועכשיו בואו נציץ ביחד מאחורי הקלעים של צילומי הטקס ונתרשם גם מחליפתו של בילי קריסטל המנחה.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 158
ספרו לחברים: