23/12/2012 16:11087

מירנדה קר חולקת עימנו את כללי האופנה שלה

 

השנה מירדנה קר משכה אליה תשומת לב מרבית של הקהל. כל הופעתה הייתה חגיגה של אופנה וסגנון.

הסגנון של מירנדה קר – גזרות צמודות, עור ודנים, טריקו, חצאיות עיפרון ושמלות מבית Victoria Beckham  . במלתחה שלה ניתן למצוא בגדים של מותגים מפורסמים כמו  Prada, Hermes, Givenchy, Alexander Wang, Acne  ו -  Isabel Marant  . מירדנה יודעת, יותר טוב מאחרים, איך להכניס לתדמית שלה נימה של שובבות מפתה בעזרת כתף חשופה או הצגה אלגנטית של קרסול.

לכן אין זה פלא שלמלאכית של   Victoria`s Secret  יש סודות אופנה משלה, שאותם היא חולקת עימנו היום.

כלל 1: אל תסתירי את מעלותיך

מירנדה מציעה לא להסתיר את היתרונות של הגזרה ולבחור בגדים שידגישו אותם. אם יש לכן מה להראות לסובבים – עשו זאת בלי להתבייש.

 

 

כלל 2:  עשו שילובים נכונים

אל תחששו לשלב פתוח עם סגור, חד גוני עם צבעוני וצמוד עם חופשי. כך למשל אפשר לשלב ג`ינס צמוד עם מעיל רחב, חולצה סגורה עם חצאית מיני וכדומה.

כלל 3: לא חוסכים על אביזרים

אביזרים עוזרים לנו לרענן את הבגדים שנמאסו עלינו וליצור שילובים חדשים ומעניינים. מירנדה עצמה לא נפרדה השנה ממגפיים של  Isabel Marant  , משקפי שמש מבית  Miu Miuותיק של  Givenchy   .

כלל 4 : כמה שיש יותר מעילים כך טוב יותר!

במלתחה צריכים להיות הרבה מעילים. רק במהלך נובמבר הצטרפו למלתחה של מירנדה מעיל אפור של  Isabel Marantועוד אחד שחור מבית   Givenchy  .

כלל 5 :  רב שכבתיות

מירנדה טוענת שאין מה לחשוש מרב שכבתיות. בעזרת שילובים טובים אפשר גם להיראות מדהים וגם להרגיש נוח. מה מציעה מירנדה? לשלב צעיף גדול, טוניקה, דנים וטריקו.

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 87
ספרו לחברים: