29/08/2012 09:580107

מוניקה בלוצ`י: אופנה זמנית, סגנון נצחי

 

כל אישה יכולה להיראות יפה ומסוגננת גם אם היא לא עוקבת בקפדנות אחרי כל חדשות האופנה. הרי מה שבאמת חשוב זה הטעם האישי ויכולת להתאים מלתחה נכונה. מוניקה בלוצ`י, פאם פאטאל של הקולנוע האיטלקי מוכיחה לנו את זה כל פעם מחדש.

למרות כל המאמצים של המעצבים הצעירים לייצר סגנונות ודגמים חדשים, מוניקה נשארת נאמנה לסגנון הקלאסי – כמו שלימדה אותה אמה. הכוכבת המפורסמת בטוחה שכך היא תמיד תישאר נשית ואלגנטית.

shutterstock_98261483

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

זאת הסיבה שהמלתחה שלה מורכבת בעיקר משמלות.  בחיי היומיום היא אומנם מרשה לעצמה ללבוש ג`ינס וטי – שירט אבל לעולם לא תראו אותה בסקיני צמוד. היא מעדיפה גזרה מתרחבת אשר גורמת למראה גבוה יותר. "מעולם לא הייתי חולת קניות ואני פשוט שונאת להסתובב בחנויות בחיפוש אחרי הבגד החדש" – אומרת מוניקה.

shutterstock_84202096

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יחד עם זאת השחקנית תמיד נראית מדהים. בין הבגדים האהובים עלייה נמנים חולצות שחורות ולבנות, גופיות אלגנטיות וחצאיות רשמיות. ביומיום היא יכולה להרשות לעצמה חצאיות עם הדפס פרחוני – הן מאוד הולמות אותה. אבל גם חצאיות האלו תמיד יהיו בגזרה קלאסית.

shutterstock_28032544

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הכוכבת המפורסמת מתה על שמלות צמודות וכמעט ולא ניתן לראות אותה לובשת גזרות חופשיות יותר. קלילות ועדינות, הידור ועידון - אלו הם המאפיינים של הבגדים שלה.

shutterstock_98456168

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לרוב השחקנית נותנת עדיפות לשמלות שחורות, שזה הצבע האהוב עלייה. חולצות וגופיות, שמלות וחצאיות, מכנסיים, צעיפים ומעילים של מוניקה שחורים כלילה ללא ירח.

shutterstock_84204118

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לבן ואדום, אלו עוד שני צבעים קלאסיים שתוכלו למצוא במלתחה של הכוכבת. הם מאוד הולמים את בלוצ`י ומדגישים את המראה ה"פאםפאטאל" שלה.

shutterstock_98632976

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למען האמת מוניקה לא נמנעת גם מהטרנדים החדשים, כמו למשל הטרנד המנוקד. היא תמיד מוצאת דרך לנצל את הטרנד בצורה הולמת ביותר.

shutterstock_98171417

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"אינני מושלמת. אבל אני תמיד יודעת מה ללבוש כדי להיראות הכי טוב שיש" – אומרת הכוכבת האיטלקית.

אנחנו מסכימים!

 

מפורסם באתר Fn1    הקישור למקור חובה!

דירוג:
12345
קולות: 107
ספרו לחברים: