08/02/2012 14:220135

זוהר הכוכבים ב-SAG AWARDS

 

לא מזמן התרחש אירוע  SAG AWARDSשאסף ביחד את כל הכוכבים הגדולים שהפתיעו את הקהל עם הלבוש החגיגי והזוהר.

 

אז בואו נבחן ביחד את התלבושות המדהימות ונראה מה אנחנו יכולות ללמוד מהן...

אמילי בלאנט הינה חובבת גדולה של צבע ירוק שלשמחתנו מאוד אקטואלי בעונה הקרובה.  בשמלה עם כתפייה מיוחדת, נעליי "כסף" ותיק ערב שהשתלבו עם צמידים פשוטים כביכול, היא נראתה אצילה ביותר.

SAG-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאה מישל היא בחורה מורכבת ובהחלט לא ציפינו לפגוש אותה בלבוש פשוט. לכן שמלה בגזרה מסובכת וצמיד בצורת נחש לא הפתיעו אותנו כלל.

SAG-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנג`לינה ג`ולי הפכה לאחרונה לחובבת קלאסיקה מושבעת. למרות שהיא כבר לא בת 18 היא עדיין אישה יפה ומיוחדת,שנאמנה לסגנון של שנות ה-60 של המאה הקודמת, אותו היא מדגישה עם תכשיטים מתאימים.

SAG-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קלי אוסבורן שרזתה מאוד לאחרונה, הצליחה להפתיע אותנו עם שמלה לבנה מדהימה. השמלה  שהיא לבשה הינה אלגנטית ביותר ללא אף פריט מיותר שהשתלבה באופן מושלם עם תסרוקת מוקפדת ותכשיטים עדינים.

SAG-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מישל ויליאמס הצליחה להפוך את הצבע האדום הסקסי לנשיות בהתגלמותה. התחרה שמקשטת את השמלה שירתה את המטרה באופן מושלם. חבל רק שתיק ערב גס יחסית וצמיד בצורת שרשרת לא תואמים את הדמות העדינה.

SAG-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ויולה דייויס מתגאה בגוון עורה השחום, אותו היא הדגישה בצורה מושלמת עם שמלה לבנה. הגימור הזהוב של השמלה והתכשיטים ההדורים יחד עם החיוך מיליון דולר גרמו לה להיראות כוכבת אמיתית.

SAG-7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קריסטןויג שבחרה ללבוש שמלה פשוטה לכאורה ולהשלים את המראה עם אביזרים מעניינים הייתה התגלמות של שלמות ויופי. חבל רק שתכשיט הרשת על צווארה הכביד על המראה הכללי.

SAG-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמה סטון תמיד יודעת לבחור בגד  שנראה מהודר מצד אחד ולא מחייב מצד שני. גם השמלה שבחרה הפעם אינה יוצאת דופן. השחור והזהב מצאו אחד את השני במלתחה של הכוכבת.

SAG-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אשלי סימפסון שגם היא חובבת רטרו מושבעת בחרה שמלה שחורה ומקסימה שיצרה את הרושם המתאים. זו בהחלט שמלה שחורה וקטנה הבולטת ביותר שפגשנו.

SAG-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כך נראו הכוכבות המדהימות על השטיח האדום של SAG AWARDS. אז מי אמר שנשות ישראל לא יכולות להיראות מדהים כמוהן?

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 135
ספרו לחברים: