06/08/2012 09:190131

זוגות כוכבים בדואט אופנתי

 

כידוע לעתים קרובות לבני זוג יש נקודת מבט והרגלים דומים וזה גם נכון לגבי סגנון לבוש: זוגות כוכבים בדרך כלל מתלבשים באותו סגנון, אבל זה לא מונע מכל אחד מהם לבטא את הייחודיות שלהם.

אחד הזוגות המפורסמים ביותר הם ויקטוריה ודיוויד בקהאם וביחד הם מהווים התגלמות של סגנון אנגלי קלאסי. וקטוריה כבר מזמן השאירה מאחור את התדמית של בובת ברבי והפכה לליידי אנגלית מהודרת. גם בעלה לא נשאר חייב וכשמדובר באירועים הוא מחליף את בגדי הספורט בחליפה אלגנטית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנג`לינה ג`ולי וברד פיט הם עוד זוג יפה ומודרני.  כשהם משלבים בין אלגנטיות לפזרנות, ג`ולי ופיט אוהבים להפתיע את הקהל בבגדיהם המיוחדים. אבל הם גם לא שוכחים שבגדים קלאסיים הולמים אותם לא פחות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גוון סטפאני וגווין רוסדייל מתים על בגדים בסגנון רוק. כאשר מדובר באירועים רשמיים הם מוסיפים לבגדיהם את הזוהר הנדרש ובעלה של גוון מעדיף ללכת על התדמית הצנועה יותר מאשר זו של הזמרת עצמה וכך כנראה זה צריך להיות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`וני דפ וונסה פאראדי הודיעו זה לא מכבר על הפרידה שלהם, ובזמן שהמעריצים מזילים דמעה על הזוג ההוליוודי אנו מתמקדים בסגנון שלהם ורואים שג`וני תמיד היה פזרני הרבה יותר מאשר בת זוגתו המאוזנת. אולי זה סימן לחוסר התאמה ביניהם?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 131
ספרו לחברים: