14/02/2012 14:280184

התסרוקות המפורסמות מעולם הקולנוע-עכשיו אצלנו בבית

 

כידוע אנשים שאוהבים לצפות בסרטים, אוהבים גם לחקות את מה שהם ראו ולממש את זה בחיי היום-יום שלהם. נשים למשל תמיד משתדלות להיראות מסוגננות בהשראת כוכבות הקולנוע הגדולות, במיוחד כאשר מדובר בתסרוקת.

סגנונה של בריז`יט בארדו המדהימה ממשיך להיות אקטואלי גם היום.  התסרוקת הגבוהה של הבלונדינית המפורסמת חזרה לאופנה, והפעם בגדול! בשילוב עם איפור מתאים תסרוקת כזו יכולה להפוך כל אישה לכוכבת קולנוע אמתית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`ין בירקין לעומתה לימדה את כל הנשים שיער חלק מהו, ומאז מחליקי שיער הפכו לחבריה הטובים של כל אישה. כמובן גם פוני יהיה אקטואלי באביב-קיץ  2012 יותר מתמיד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אורסולה אנדרס מחוברת חזק לאפקט השיער הרטוב. למזלנו היום מדפים של כל הפארמים עמוסים בג`לים, קרמים ומוסים שעוזרים לנו להשיג את המראה הרצוי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`וליה רוברטס שכיכבה בסרט המפורסם "אישה יפה" לימדה אותנו שתלתלים זה יפה ואין מה להתבייש בהם. לכן הבעלות המאושרות של השיער המתולתל נהנות מהמתנה הנפלאה שהטבע העניק להן, ואלו שלא התברכו בתלתלים טבעיים יכולות בקלות לפתור את העניין בעזרת סלסול.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תספורת קצרה הפכה לפופולרית במיוחד אחרי הסרט "רוח רפאים". דמי מור שכיכבה בסרט לא רק לא איבדה מנשיותה עם התספורת הקצרה שלה, אלא נראתה עדינה ומרגשת יותר מתמיד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תספורת קארה שתמיד נשארת אקטואלית הפכה לפופולרית במיחד אחרי הסרט "ספרות זולה" בכיכובה של אומה תורמן הנפלאה וחזרה לתודעתנו שוב אחרי הסרט "להרוג את ביל".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לא משנה אם אנחנו מחבבות את כוכבות הקולנוע הגדולות או להפך, מנצלות כל הזדמנות כדי לרכל עליהן, אין שום סיבה שלא נלמד מהן דבר או שתיים בעניין איפור, תסרוקת ויצירת תדמית אישית.

מפורסם באתר  Fn1   הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 184
ספרו לחברים: