10/09/2012 10:010106

הסגנון הבריוני של קייט מוס

 

קייט מוס כבר מזמן מהווה דוגמא לסגנון אופנתי. אומנם הסגנון הזרוק והמעט בריוני שלה מעורר לעתים תדהמה, אבל יחד עם זאת מושך אחריו מיליוני נשים. כולן רוצות לגלות מהו סוד הסגנון של קייט, בזמן שהיא טוענת: הסגנון שלי הוא חוסר סגנון.

"אם הבגדים מוצאים חן בעיניי אך לא תואמים, חייבים ללבוש אותם. הדבר רק ידגיש יותר את האינדיבידואליות שלכן". כך אומרת מוס ומשלבת בלבוש שלה ג`ינס קרוע עם תכשיטי יהלומים וסגנון פאנק עם סגנון גלמור. קייט יכולה להרשות לעצמה לרכוש בגד הן בבוטיק יוקרתי והן בשוק הפשפשים והזרקנות הזו היא המאפיין העיקרי של סגנונה.

הכוכבת אומרת שהיא מרגישה עדיין כמו בת 17 נצחית. חייה מלאים ברוח הרוקנרול וזה בא לידי ביטוי גם בבגדיה. סביר להניח שהאומץ והביטחון העצמי הם ההסבר לפופולאריות העצומה של קייט.

סוד נוסף של הכוכבת – היא לעולם לא סובלת מתסביכים והופכת את חסרונותיה ליתרונות. חזה שטוח ורזון הפכו לדובדבן שבקצפת ולדוגמא עבור אלפי נשים.

ג`ינסים, ג`קטים, גופיות וחליפות – אלו הם הבגדים הבסיסיים במלתחה של קייט. "אני אף פעם לא מהרהרת ב-"מה אלבש היום". אני חושבת שאסור להקדיש יותר מידי זמן לבחירת הבגדים כי זה יכול ליצור תדמית מוגזמת" – אומרת מוס שתמיד משתדלת לשמור על תדמית של ה"בחורה הפשוטה".

אפשר לאהוב או לא לאהוב את הסגנון של קייט אבל בכל מקרה היא צודקת בדבר אחד. רק כאשר אנו מפסיקים להתבייש בחוסר שלמות שלנו ומדגישים את האינדיבידואליות אנו יכולות להפוך לנשים אופנתיות במיוחד. כמו שאתן רואות, אתן ממש לא חייבות להפוך לנשים אלגנטיות אלא פשוט יכולות להיות ילדות שובבות בדומה לקייט.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 106
ספרו לחברים: