16/02/2012 02:330123

גראמי 2012 - עוד הזדמנות לדבר על סגנון הכוכבים

 

האירוע המפואר כמו גראמי 2012 לא יכול להשאיר אף אישה אופנתית אדישה. השנה הכוכבות הגדולות בחרו את השמלות המפוארות ביותר ואתר  Fn1  שמח להציג אותן לשיפוטכן. ולמרות שהשנה משתתפי הגראמי היו עצובים במיוחד עקב מותה הטראגי של וויטני יוסטון, עדיין כדאי להתרשם מסגנון שהכוכבות בחרו.

טיילור סוויפט לבשה שמלה זהובה שנצנוציה הפכו את טיילור למלכת הערב. כבר דיברנו שכוכבות אוהבות במיוחד את הסגנון שטיילור בחרה ואחרי הצפייה בצילומים אפשר בקלות להגיד שמאות נשים ברחבי העולם מחוברות גם הן לסגנון הנוצץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`ייסי ג`י בחרה שמלה שהזכירה את הכדור הנוצץ של הדיסקוטקים ונראתה מפוארת במיוחד. נשים צעירות וודאי יתרשמו לטובה מהתלבושת הזוהרת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קלי רולנד להבדיל, בחרה שמלה בצבעים פסטליים ופגעה בינגו, כוון שזה אחד הטרנדים הלוהטים של העונה הקרובה. והיא בהחלט לא הראשונה - על כך דיברנו לא פעם כאן באתר  Fn1  .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ריהאנה.. היא שוב הפכה למלכת הערב של גראמי 2012. שמלה שחורה עם מחשופים ושסע במקומות הנכונים, תיק ערב מהודר ותכשיטים שנבחרו בקפידה הצביעו על טעמה המהודר של הזמרת הנפלאה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קטי פרי שוב הפתיעה את הנוכחים עם צבע שיער מיוחד שבחרה. היא לבשה שמלה בגוון תכלת בהיר שנצצה כמו לבושה של בת הים שיצאה כרגע מהגלים אל החוף.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פריס הילטון גם הפעם הוכיחה לכולם שהיא מעדיפה את הסגנון הקלאסי כאשר בחרה בשמלה רטרו מקסימה. גזרה מהודרת ותחרה עדינה גרמו לה להיראות נפלא במיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

גם קארי אנדרווד הלכה על הטרנד הנוצץ ובחרה שמלה שכולה כסף. כסף מאז ומתמיד נחשב למתכת אצילית ולכן בחירתה מובנת לנו לחלוטין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל גם אם אין לך סיכוי להיות נוכחת בטקס הגראמי באופן אישי זו לא סיבה לוותר על שמלות מפוארות. למזלנו האופנה הישראלית לא פחות נוצצת וזמרים לא פחות מוכשרים.

 

מפורסם באתר Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 123
ספרו לחברים: