09/04/2012 09:281163

ג`ניפר לורנס: זיקית אופנתית

 

אין, אין על הכוכבות! תמיד יודעות לבחור לעצמן תדמית שתדגיש את היתרונות ותסתיר את חסרונות גופן. אחת הכוכבות הללו היא ג`ניפר לורנס, שפשוט אפשר לקרוא לה זיקית אופנתית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ג`ניפר התחילה את הקריירה ממש לא מזמן, יותר נכון בשנת 2006, אבל כבר בשנת 2011 היא הפכה למפורסמת ועשירה אחרי שכיכבה בסרט "קר עד העצם". היא מתעניינת מאוד בכל מה שקשור לאופנה ולא מסתירה זאת, ולכן כל הופעתה על השטיח האדום הופכת לשואו קטן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בשנת 2012 לורנס עשתה צד גדול נוסף בקריירה שלה אחרי ששיחקה בסרט "משחקי הרעב" שצולם לפי רב המכר של סוזן קולינזוהפך לשובר קופות בארה"ב כבר בחודש מרץ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעניין, שהרווחים של ההקרנה הבכורה בסוף שבוע הראשון היו כ – 125מיליון דולר. המבקרים מיד שמו לב על בחורה מסוגננת שכיכבה כשחקנית ראשית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המבקרים היו בעצם הראשונים שהעניקו לג`ניפר את הכינוי... "זיקית". למען האמת הכינוי מתאר אותה באופן מדוייק, כוון שג`ניפר עושה כל מאמץ כדי לא להופיע לעיניי הקהל באותו לבוש יותר מפעם אחת ומשנה את התדמית שלה ואת המראה החיצוני במהירות מעוררת קנאה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יום אחד היא יכולה ללבוש שמלת מקסי מ"זהב טהור" מבית  PrabalGurung  וביום למחרת כבר להופיע במיני מאופק מבית  Calvin Klein Collection .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תשכחו שרק אתמול היא נראתה על השטיח האדום בשמלה אדומה לא פחות מבית  Marchesa  , ומחר היא מתכוננת ללבוש שמלה נשית ועדינה מבית   Dolce &Gabbana, כך שהיא באמת לא נותנת לנו להשתעמם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה

דירוג:
12345
קולות: 163
ספרו לחברים:
יי09, April, 2012

מה אתם רציניים?!?!? לסופרת של משחקי הרעב קוראים סוזן קולינס! אוחחחח איתכם!!