03/01/2012 12:32098

ביקיני קטן-קרב גדול

 

כוכבות תמיד נשארות כוכבות-הן יודעות היטב איך לשמור על גזרתן ולהתלבש לפי צו האופנה האחרון. הן נוהגות ללבוש בגדי ים מפוארים לא רק בחוף הים בעונת הרחצה, אלא גם בהזדמנויות רבות אחרות. הבא ונצפה בקרב קטן שארגנו לריהאנה וביונסה.

בחובתנו לציין ששתי הבחורות משוגעות על לבוש חשוף. ריהאנה למשל, נותנת עדיפות לחזיות ותחתונים בגזרה גבהה. היא מופיעה בלבוש זה בכל הקליפים בהם היא מככבת, דבר שמשמח מאוד את המעריצים ממין זכר. ביונסה לעומתה נותנת עדיפות לתחתוני בוקסר ואוהבת להופיעה בבגדי ים גם מחוץ לחוף.

boy 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ריהאנה מעדיפה את בגדי הים עם הדפסים צבעוניים, שהם הלהיט של העונה האחרונה וביונסה לא נשארת מאחור. היא לובשת בגדי גוף כה חשופים שאפילו לא מתאימים להגדרה של בגד ים במלוא מובן המילה. ריהאנה לעומתה, נשארת נאמנה לעצמה ומככבת בתחתונים בגזרה גבהה וחזיית רטרו. לטענת מבקרים מסוימים השילוב הזה לא מחמיא במיוחד למבנה גופה. ומה אתם חושבים על זה?

boy 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לציין, שלמרות ההבדלים בטעם, שתי הבחורות המדהימות האלו הן פופולאריות מאוד, גופם הסקסי גורם לרבים להחסיר פעימה ובגדי הים של השתיים הם אופנתיים ביותר. לכן אם התלבטתן איזה בגד ים לרכוש-רק תציצו על התמונות. כל אישה יכולה להיות כוכבת לא פחות מריהאנה וביונסה.

 

 

 

מפורסם באתר Fn1, הקישור למקור חובה  

דירוג:
12345
קולות: 98
ספרו לחברים: