07/01/2013 15:401134

10 כללים של מין צרפתי

 

לצרפתיות, שהן המאהבות הטובות בעולם, יש תובנות משלהן לגבי מין טוב. ולעתים התובנות הללו שונות ממה שמקובל לחשוב בדרך כלל על הנושא.

אבל יש גם משהו מן המשותף. בואו נעשה השוואה.

כלל ראשון: "לא" לאיפור. יחיה העור הבריא

כמעט ולא תמצאו אישה צרפתיה אשר נכנסת למיטה באיפור מלא. והאמת, לא רק למיטה. צרפתיות משתמשות באיפור במקרים מיוחדים בלבד. יש כאלו שאומרים שזה נובע מעצלנות, אבל הנשים הצרפתיות עצמן פשוט מאמינות שאם יש איזושהי בעיה בעור צריך לא להסתיר אותה אלא לטפל בה. חייבים לדאוג טוב טוב לבריאות הכללית, כי זה מה שמשפיע על עור הפנים. ואם תשאלו אישה צרפתייה מה היא חושבת על איפור לפני סקס היא תענה לכן "איכס, ואם כל זה ימרח?"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כלל שני: חייבים לדבר

אם אישה צרפתייה רוצה משהו היא לא תתחיל להתבייש ולמלמל הברות לא ברורות לתוך הכרית. הרי אם אנחנו רוצים לשתות אנחנו פשוט מבקשים כוס מים, נכון? ולא מחכים שמישהו ינחש לבד שאנחנו צמאים. והרי בעיניי של אישה צרפתייה מין הוא דבר טבעי בדיוק כמו להיות צמא או רעב.

כלל שלישי: תהרגי את התסביכים שלך

אנשים שביקרו בצרפת חוזרים משם עם תובנה ברורה – צרפתיות לא יפות כמו שמקובל לחשוב. אבל אם תגידו את זה לצרפתיות עצמן הן יתפלאו מאוד.

זוהי תופעה צרפתית שעדיין לא נחקרה – הנשים בצרפת משוכנעות שהן יפהפיות. הן עושות סקס עם הידיעה הזאת בראש, לא מחכות שיהיה חושך ולא חושבות יותר מדי על איך נראים הירכיים שלהן.

כלל רבעי: סקס רומנטי.

אישה צרפתייה לא תוותר על נימה רומנטית באף דייט. בעצם כל דבר מתאים להיות תפאורה רומנטית: מקום חדש של מפגש או מנגינה שנשמעה לראשונה, מנה חדשה או ניחוח של בושם שזה עתה נקנה, תנוחה חדשה או משחק של תמימות.

כלל חמישי: הלבשה תחתונה אינה מיותרת.

ולא, אנו לא מתכוונים שנשים צרפתיות עושות סקס בלי להתפשט. אבל קחו בחשבון שנשים בצרפת מבזבזות 20% מההכנסות שלהן על הלבשה תחתונה.  וכמה את מבזבזת?

כלל שישי: משקל עודף – אויב של סקס טוב

אתן מכירות את הבדיחה הישנה על הדיאטה של צרפתיות? סקס לארוחת בוקר, ארוחת צהריים וגם לארוחת ערב. האמת היא שהבדיחה הזו אינה רחוקה מהאמת. הצרפתיות אוכלות מעט מאוד ומשלימות את תענוגות האוכל בתענוגות סקס. הרי את יודעת שהרבה פעמים אנו אוכלים בשביל הנאה בלבד? אז קחי דוגמא מהנשים הצרפתיות.

כלל שביעי: סקס טוב בכל הגילאים

הצרפתיות יודעות שהתשוקה המינית לא רק שלא קטנה אלא אף גדלה עם הגיל. הן לא נותנות להפרעות קטנות יומיומיות, כמו עייפות או סידורים, להפריע לחיי המין שלהן.

כלל שמיני: נאמנות למסורת

ידוע שאת הנשיקה הצרפתית המציאו בצרפת, אז מי אם לא הצרפתיות צריכות להיות מומחיות לדבר? השמועות אומרות שגברים רבים מגיעים לצרפת לא כדי לראות את מגדל אייפל אלא כדי ליהנות מנשיקה צרפתית אמיתית. האם זה אמת? אף אחד לא יודע. אבל כל כך כיף להאמין לזה.

הכלל התשיעי: "אני – מעל האופנה"

עוד לא נולדה צרפתייה שתסכים שהעדפות האישיות שלה פחות חשובות ממה שאופנתי. זה נכון לגבי כל התחומים בכלל ולגבי מין בפרט. אישה צרפתייה לא מפחדת להיראות מיושנת ומעדיפה לעתים את התנוחה המיסיונרית הטובה יותר מאשר התנוחות המסובכות של קאמה סוטרה. 

הכלל העשירי: הידד לסרטים ארוטיים

נשים צרפתיות אוהבות לצפות בסרטים ארוטיים ועושות את זה לעיתים תכופות. 

דירוג:
12345
קולות: 134
ספרו לחברים:
WTF08, ינואר, 2013

חארטה