15/11/2011 10:295160

שם המשחק: תופסת או מחבואים?

 

יצאתם לדייט, היה מושלם ואז הגיע הסקס והוא נעלם. שונית וויסנברגר מעודדת לשנות סדרי עולם

מאת: שונית וויסנברגר

"הוא נתן לי להרגיש מיוחדת, עכשיו אני מרגישה מטומטמת", מספרת לי החברה הכי טובה שלי. בעוד שהיא מדברת ודמעות זולגות מהעיניים שלה, אני חושבת לתומי אילו הוא היה פה לידי, הייתי נותנת לו בעיטה ישירות לביצים. "יצאנו רק כמה פעמים. נכון, את צודקת", היא אומרת לי ומנסה להצטדק, "אבל אי אפשר להתווכח עם הרגשה. חשבתי שהפעם הוא האחד".

מה היא חושבת? מה אתן חושבות? בעקבות הסקס הוא נעלם, הפסיק להתקשר וגם התחיל לסנן. כשיצאתם כמה פעמים לפני האקט, זה היה "כמו באגדות". כן בטח. צר לי לומר זאת, אבל אותו בחור הוא פשוט שמוק אחד גדול וארוך וההגדרה הזו חלה גם על יתר הגברים שאחרי לילה אחד, קמים ובורחים.

אתן לא אשמות,נפלתן על הבחורים הלא נכונים. המחשבות שלהם באות מחלקו התחתון של הגוף, ולא מאיזור הפדחת. כולנו לקחנו חלק ב"תרגיל", וחלקנו האחר שעוד לא עבר זאת, יעבור. "איך אני אוכל לדעת שפעם הבאה זה לא יקרה שוב? אני לא אוכל לשאת את זה!", היא אומרת בקול רם, וצר לי לומר שגם בבכיינות מיותרת. אני מבינה את ההרגשה, גם אני הייתי במקום הזה, אבל מה פשר התגובה? הוא לא שווה את זה. כשהוא לקח אותך למקומות, הוא שילם עלייך? שאלתי אותה, והיא ענתה שכן. הוא אסף אותך מפתח הבניין והחזיר אותך? כמובן. אז מה רע? יצאתם כמה פעמים, לא הוצאת שקל, אסף והחזיר אותך ישירות מהבית וגם קיבלת סקס לא רע, בתקווה ש"לא רע" זה רק בלשון ההמעטה. ולא, זה שהוא שילם עליך, שכבת איתו ולא סיימתם מתחת לחופה, לא הופך אותך לזונה. אז בסדר, רצית מעבר, אבל הוא לא. היה טוב וטוב שהיה. לא סבלת, אלא להיפך. עדיף שגילית מוקדם את הפרצוף האמיתי של אותו בחור, התענגת וסופקת רק מהצד הטוב של הדבר. היית מעדיפה שתשכבו עוד כמה פעמים ותהפכו ל"יזיזים" כשבסופו של דבר היית נפגעת? הריי אם הוא לא התכוון להיכנס לקשר מחייב, רוב הסיכויים ששום דבר שתעשי לא ישנה זאת. סקס או לא, זוגיות כנראה לא הייתה צומחת פה.

במקום להתמרמר, תשמחי.אז הוספת עוד שם לרשימה. לפני שתתחתני, יהיה לך מספיק ניסיון, איזו סצנה עסיסית למאגר הזיכרונות שלך בשביל לצחוק עם החברות, או תנוחה חדשה שלפני כן לא הכרת. תלמדי ותתנסי, אין בזה שום דבר רע. רק להם מותר לעשות סטוצים ולא להקרא "שרמוטה"? או לצורך הדיוק,  "שרמוט"? למזלנו אנחנו לא חיים באיראן וגם אם ישראל עוד רחוקה משיוויו מוחלט בין המינים, לפחות בתחום הזה באמת הגיע הזמן שנחזיר את המושכות מידיי הגברים. 

בואו נשנה סדרי עולם.אולי ככה לא נרגיש רע לגבי סטוצים, אלא ניצור אותם.

דירוג:
12345
קולות: 160
ספרו לחברים:
אנונימית ששמחה שסוף סוף יש לה חבר16, נובמבר, 2011

זה לא משנה מהסיבה שזה לא מוסרי וזה פוגע. מי שרוצה סטוץ שלא ישדר שהוא רוצה קשר רציני אלא יגיד בקול גלוי מהן ציפיותיו ויקח את הסיכון שאולי יקבל סירוב ויחזור הביתה לאונן מול המחשב. נמאס מהניצול. זו פשוט רמאות לשמה ואני פוחדת להגיד את המילה אונס אבל זה בטוח סוג של פגיעה מינית. כמה מאיתנו לא הרגישו חלולות? סטוץ הוא בסדר כל עוד אנחנו מעוניינות בסטוץ אבל שהכותבת לא תנסה לייפות את המציאות. אלא יש צורך להתקומם נגד התופעה הדוחה.

ליאן19, נובמבר, 2011

אהבתי מאוד את הכתבה. קלעת בול אין מצב שמישהי לא עברה את זה

כנראה שכותבת הכתבה חיה בסרט29, נובמבר, 2011

"במקום להתמרמר על זה שהוא זיין אותך ולא מתקשר יותר, תשמחי על הניסיון ועל הסצנה עסיסית לזיכרון". - מי שכתב את זה חייב לחיות בסרט כלשהו. הוא ללא ספק לא מביין סדרי עולם. כי סה"כ זה בסדר לסחור בגופך בשביל דרינק וארוחה. כתבה, אם אפשר לקרוא לה ככה, מיותרת ופוגעת באינטלגנציה.

clara30, נובמבר, 2011

את אולי מנסה להגיד מה אנחנו צריכות לחשוב אבל ככה זה היה תמיד ולא כולן זונות ( "הזמין אותך ולא הוצאת שקל").. את רושמת מניסיון?!

שרה26, דצמבר, 2011

יש חוקים בחיים שלא ניתן לשנות אותם