23/07/2012 22:45576

רמת האינטליגנציה כגודל החזה

 

החוקרים הגיעו למסקנה פרדוקסלית: מסתבר, בניגוד למה שהיה מקובל לחשוב, שככל שהחזה של האישה גדול יותר כך היא חכמה יותר! למרות שגברים בדרך כלל טוענים את ההפך, החוקרים עומדים על כך שאין זה יותר מדעה קדומה.

IQ  תלוי בגודל החזה

סוציולוגית אמריקאית יוונה רוסדייל ערכה מחקר בו השתתפו יותר מאלף נשים והגיעה למסקנה שמנת משכל ( IQ) של נשים עם חזה גדול גבוהה בממוצע בעשר נקודות. רוסדייל טוענת שאין מדובר כאן בצירוף מקרים ושהקשר בין גודל החזה לרמת ה-IQ   אינו מוטל בספק.

shutterstock_3582636

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתחילת המחקר כל המשתתפות חולקו לחמש קבוצות לפי גודל החזה. לאחר מכן הן עברו מבחן סטנדרטי שבוחן את רמת ה-  IQ    והסתבר שהתוצאות הגרועות ביותר היו אצל נשים עם חזה שטוח לגמרי. נשים עם חזה בינוני הציגו תוצאות גבוהות בחמש נקודות ואילו הנשים עם החזה הגדול ביותרהגיעו לתוצאות הטובות ביותר.

נשים עם חזה גדול חכמות יותר

החוקרת גם מסבירה למה הדעה החברתית שונה ומנוגדת לתוצאות של מהחקר. ההסבר הוא פשוט למדיי – כאשר גבר מדבר עם אישה בעלת חזה גדול הוא שם לב לנתונים החיצוניים שלה ולא לחוכמתה. בפועל מנת המשכל של הנשים הללו לא רק שלא נמוכה אלא גבוהה יחסית לזו של נשים אחרות.

shutterstock_99452987

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רק לא ברור מה עכשיו צריכות לעשות נשים שלא התברכו בחזה שופע. מה שיכול להרגיע זה שפער של 10 נקודות בעצם אינו פער גדול כל כך. חוץ מזה בכל כלל יש יוצא מן הכלל ולכן רק אתן קובעות איך תהיו – חכמות או לא.

 

מפורסם באתר   Fn1    הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 76
ספרו לחברים:
tgttgg24, July, 2012

shtoyot!

ןטך24, July, 2012

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בעעעעעעעע ...24, July, 2012

מי מימן את המחקר מנתחים פלסטיים ? :)

אחת שיודעת26, July, 2012

חחחח סתם חארטה.. תירוצים

מחקר שהתפרסם לא מזמן: גברים עניים הם אלו שנמשכים לחזה גדול24, April, 2013

לא מומלץ בקיצור.