29/12/2011 12:220119

"קמסוטרא"-סוד חיי המין המגוונים

 

אין דבר טוב יותר מפרטנר קבוע בחיים בכלל ובחיי המין בפרט. אך לפעמים חיי המין עם פרטנר קבוע הופכים לצפויים ונטולי הפתעה ואז החשק המיני שלנו נימצא בסכנה קיומית. אך אל דאגה- יש שיטות רבות שיעזרו לכם להחיות את חיי המין שלכם.

משחק תפקידים. וותרו על הביישנות ועל פחד הבמה והפכו לשחקנים ללילה אחד. לא משנה את מי תחליטו לגלם- את השוטר הרע או את האחות הרחמנייה, ההצלחה תהייה מובטחת. תתנסו גם עם צעצועי מין שונים, אל תחששו לחלוק אחד עם השני את הפנטזיות הכי כמוסות שלכם, זה רק יחדד לכם את החושים.  

seks 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תהפכו  אקסהיביציוניסטים. בשביל מה קיימים הקודים החברתיים אם לא בשביל שנפר אותם מפעם לפעם? כמובן זה לא אומר שאתם צריכים לעשות אהבה במרכז כיכר הומה אדם, אבל הפארק הקרוב או חדר מדרגות של ביתכם יכול להיות תחליף לא רע בכלל לחדר המיטות שלכם. ואם אתם אמיצים במיוחד תוכלו ללכת לקניות הקרוב שיש בו מכונה לצילום מידי ולהצטלם בעירום.

seks 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תהיו יצירתיים. קחו צבעים ומכחול והפכו את בן הזוג לקנבס מצויר. כך תוכלו ליהנות לא רק מהמגע המגרה של המכחול אלא גם מאווירה מיוחדת.  ואם תלכו עוד צעד קדימה ובמקום הצבעים תשתמשו בשוקולד או בקצפת , תוכלו להתפנק  גם בליקוק טעים וחושני.

seks 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שחקו אותה זרים. תקבעו מקום בו תפגשו ותעמידו פנים שאתם אל מכירים זה את זה. אתם יכולים להמציא לכם כל סיפר שתרצו-תחשבו על שם אחר, מקצוע אחר ותלבשו בגדים שמעולם לא לבשתם קודם. נכון שזה מרתק להפוך לילה אחד למישהו שמעולם לא הייתם, אבל תמיד רציתם להיות? תחוו ביחד ערב ניפלא בו תתנהגו בצורה לא טיפוסית ותוכלו להפתיע לא רק את אהובכם אלא גם את עצמכם.

seks 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הציבו לעצמכם גבולות. למשל תחליטו לא לעשות סקס במהלך כמה ימים, אבל יחד עם זאת תציפו את עצמכם באווירה רומנטית מכל עבר. תדברו על סקס, שתפו אחד את השני בפנטזיות וצפו ביחד בסרט ארוטי. אחרי יומיים עברו לשלב הבאה-דברו על סקס כשאתם ערומים ובעוד מספר ימים הרשו לעצמכם לעבור לנגיעות אך ללא מגע מיני מלא. בסוף שבועת האיפוק תופתעו לגלות  שהפכתם למאהבי אל !

seks 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מפורסם ע"י אתר  Fn1 הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 119
ספרו לחברים: