22/08/2012 22:43086

קאמה סוטרה – סודות ונוס: ריח התשוקה וקורט בושה

 

ישנם אינספור ספרים המתארים איך סקס מושלם צריך להיראות. רובם מדברים על החלק הטכני וזה בהחלט חשוב. אבל כידוע אורגזמה מתרחשת קודם כל בראש ולכן המרכיב הפסיכולוגי לא פחות חשוב. בואו נסתכל לעבר ולהווה וננסה לחבר ביחד את הסודות הכמוסים ביותר של סקס מושלם.

החוק הראשון של סקסולוגים

הדבר הראשון שיש לזכור: צריך לעשות סקס רק כאשר באמת רוצים. אנו רגילים לאכול ולשתות כשמשעמם ולעשות אהבה כשיש לנו זמן. אבל הגישה הזו גורמת עם הזמן לרוטינה והעניין בסקס הולך ופוחת. בהרבה מקרים היא הסיבה לכך שזוגות שחיים יחד הרבה שנים חשים ירידה בתשוקה.

הסודות הסיניים

בספר סיני עתיק "כל השזיפים בקנקן זהב אחד" כתוב: "לעולם אל תעשו אהבה באותה תנוכה שתי לילות רצוף". סינים כידוע הם מבינים גדולים במין: רוטינה ללא ספק גורמת בסופו של דבר לירידה בתשוקה. הסקסולוגים המודרניים תומכים בטענה זו גם מבחינה פיזיולוגית: גירוי של אותן נקודות עצבוב גורם עם הזמן לירידה ברגישות.

דיוניסוס יכול לעזור

"דיוניסוס וונוס תמיד באים יחד" – כך כתב משורר רומי אובידיוס. המדענים מסכימים: כוס של יין לבן יכולה להוריד את רמת המתח היומיומית, תעזור להכנס להרפייה ולשחרר את הרצונות המיניים הכמוסים ביותר. אבל זכרו שזה נכון רק לגבי יין ורק בכמויות קטנות! צריכת אלכוהול מוגזמת, להפך, מקטינה את הרגישות ויהיה קשה יותר להגיע לסיפוק.

Description: seks_soveti_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניחוחות האהבה

מיצרים קדומים לא יכלו לדמיין אהבה ללא ריחות והם צדקו לגמרי. חוש הריח הוא חוש עדין ביותר והוא מסוגל גם לעורר וגם להרוג לגמרי את התשוקה. קטורת ושמנים ארומטיים שנבחרו בקפידה יעזרו להגביר את החושניות, אבל זכרו שאסור להגזים. בנוסף לריח קינמון ויאלנג-יאלנג שתבחרו, אתם אמורים להרגיש גם את הריחות אחד של השני.

איטיות של גיישות

גיישות יפניות היו מבינות גדולות במשחקי אהבה: מספיק להזכר רק במחרוזת פנינים שיכלה להעניק לגבר עונג עילאי! אבל הכלל מספר אחד של הגיישות הוא האיטיות: הן ידעו שמשחק מקדים יותר חשוב מהמשגל עצמו ואמור להיות ארוך יותר ממנו. לעתים דווקא קצב מהיר מדיי הוא זה שמפריע לנשים להנות ולהגיע לאורגזמה.

קורט של בושה

"קורט של בושה -  תבלין אהבה הלוהט ביותר" – כך טענו היוונים הקדומים. ביישנות קלה של אישה יכולה להצית את התשוקה הגברית וגם האישה עצמה תהנה הרבה יותר כאשר תראה את משחקי המין באור מסתורי. כמובן שגם כאן חשוב לשמור על פרופורציות, לכן מדובר רק  ב"קורט" של בושה ולא יותר מזה. תתהלכו על חבל דק שבין תמימות להוללות, ביישנות וסקרנות ותוכלו להבטיח לעצמכם מין בלתי נשכח!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 86
ספרו לחברים: