02/01/2012 15:291133

פרפר-תנוחת הקמסוטרא המרתקת ביותר

 

חיי המין הם כמו סרט-יכולים להיות ארוכים ומעניינים או קצרים ומשעממים. לפעמים הם גורמים לנו לבכות ולפעמים אנחנו מתפקעים מצחוק. ובמו הסרט, גם המין יש את אפקט הפרפר משלו.

Kamasutra 2הקמסוטרא המדוברת כוללת בתוכה סכ"ה 64 תנוחות עיקריות. האתר שלנו, Fn1,בחר את התנוחה שלדעת המומחים היא המוצלחת ביותר.

התנוחה הזאות  נועדה לרענן את המתרחש בחר השינה, כאשר שחיקה ושעמום מתחילים לאיים על חיי המין שלכם. אם אתם רוצים להישטף במפל החושניות, אם נמאס לכם משגרה המינית שלכם, אבל התנוחות האחרות של קמסוטרא נראות לכם מסובכות מדיי, אנו מצעים לכם להכיר את תנוחת הפרפר מקרוב.

 עובדה, שלמרות שרק מעטים יודעים על קיומה של תנוחת הפרפר, היא יכולה לגרום עונג רב לשני בני הזוג.

מפרט טכני

הרגליים של האישה מונחים על כתפיי בן זוגה, והמטרה  היא, להניח אותם כמה שיותר רחוק וגבהה. את הישבן ניתן להניח על הכרית-זה יעזור לכם להגיע לשיא של הנאה. או לחילופין אפשר להישען על גב המיטה או הספה.

אז מה בעצם גורם לתנוחה זו להיות כה מהנה עבר שני בני הזוג. הסוד הוא בכך שבתנוחה זו הנרתיק של האישה מעוקל באופן מקסימאלי והגבר יכול להחדיר את עיבר מינו לעומק רב יותר. בעלי האיבר הגדול שבינינו יעריכו את התנוחה הזו במיוחד.

יתרונות   "פרפר  "

 גם בני הזוג שאהבים לעשות סקס חושני יעריכו מאוד את התנוחה.  התנוחה הזו מאפשרת להתנשק, להתחבק ולהביט אחד לשני בעיניים תוך כדי המשגל.

הסקסולוגים מצעים להוסיף גם אלמנט של משחק-תנסו לתפוס את השפתיים אחד של השני ותתמזגו במפתיע בנשיקה צרפתית לוהטת.

ושוב נדגיש שהיתרון הבולט של התנוחה, הוא ששני בני הזוג נהנים ממנה באותה מידה ואורגזמה משותפת  מובטחת לשניכם.

עוד כמה יתרונות

בזמן המשגל ידי הגבר נשארות חופשיות והליטופים העדינים  רק יגבירו את ההנאה של בת הזוג.

ואם המקרה קיימת בעיה של השפיכה המהירה התנוחה תאפשר לגבר "לצאת" מידי פעם ל"הפסקות" קצרות ובכך ולדחות את השפיכה. 

כידוע צפייה ביחסי מין יכולה להיות מגרה מאוד. התנוחה הזו תאפשר לכם "להציץ" דווקא בסקס של עצמכם-מספיק רק להסתכל למטה. "הופעה" כזו רק תגרה אתכם יותר .

אז איפה   "להתפרפר  "?

חשוב מאוד שתבחרו את מקום ההתרחשות בקפידה רבה. אתם צריכים להרגיש הכי נוח שאפשר כדי להשתחרר וליהנות. הדבר נכון, אגב, גם לגבי תנוחות אחרות.  כוון שברוב המקרים האישה תשכב על הגב חשוב שהמקום יהיה רך ונעים, כדי למנוע חלילה פצעי לחץ. למרות שגם אותם אפשר לסבול עבור אורגזמה טובה ואיכותית. 

דירוג:
12345
קולות: 133
ספרו לחברים:
ענת10, ינואר, 2012

זה יכול להיות במקום שעורי פילאטיס!