13/01/2012 16:400105

עיסוי ארוטי-העדין שבתענוגות

 

עיסוי ארוטי הוא הרבה יותר מסתם הרפיה. הוא משלב בתוכו אלמנטים של עיסוי קלאסי המשפר את בריאותינו הכללית עם ארוטיקה, המאפשרת לנו לגוון את חיי המין.

הכלל הראשון של העיסוי הארוטי הוא ששניכם צריכים להיות ערומים אך אסור שהעיסוי יהפוך לסקס לפני שתסיימו את העיסוי עצמו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז כמו שאמרנו, למען התחלה, תתפשטו ותפשיטו את בן הזוג. אפשר לשים מוזיקה מרגיעה, להדליק נרות וכמובן לא לשכוח להכין שמן עיסוי בעל ריח נעים.  תזכרו שהשמן לא צריך להיות קר, לכן לפני שתתחילו את העיסוי תחממו אותו קצת בין כפות ידיכן, כך תמנעו מבן זוגכן תחושות לא נעימות.

תתחילו מעיסוי קפדני של רגליים והידיים עם דגש מיוחד על הכפות , שם מרכזות נקודות רגישות רבות. אחר כך עברו לאזור הגב והבטן. לא חשוב באיזה טכניקת עיסוי תבחרו, העיקר שהתנועות יהיו עדינות ולא חזקות מדיי.  נסו להיזכר אילו אזורים בגופו של בן זוגכן הם רגישים ביותר ותגדישו להם תשומת לב מיוחדת.  צוואר, תנוכי האוזניים ושקע בגב תחתון שמעל עצם הזנב, הם בדרך כלל אזורים רגישים במיוחד. כוון שאנו מדברים על עיסוי ארוטי על תחששו להשתמש לא רק בידיים אלא גם בלשון, בשפתיים ובחזה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רק לקראת הסוף תגדישו תשומת לב מיוחדת לאזורים אינטימיים של בן הזוג בעזרת ליטופים, נשיקות ונגיעות עדינות. אם תפעלו נכון, אחרי טיפול כזה הגבר שלכן יתגמל אתכן בסקס עדין וחושני ביותר.

 

מפורסם באתר Fn1 הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 105
ספרו לחברים: