04/10/2012 16:50188

סקס מסרטים – המדריך המלא

 

כולם רוצים שיהיה להם סקס כמו בסרטים אבל לא כולם מוכנים לאמץ את הרעיונות שרואים בהם. למרות שחלק מהרעיונות האלו נראה משונה בלשון המעטה, חלק אחר בהחלט ניתן וראוי לשימוש. הסקסולוגים ממליצים!

תזרקו את השמיכה

לפי הסטטיסטיקה כ - 40% מהזוגות עושים אהבה מתחת לסדינים. בין אם זה ביישנות או סתם הרגל מגונה צריך להיפטר ממנו לאלתר! המראה החיצוני הינו אחד הגירויים החזקים, במיוחד לגברים, לכן אל תמנעו אחת מהשני את העונג. אם קר לכם מדיי תדליקו תנור חימום.

kino_seks_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

משנה מקום משנה מזל

למרות שכולם כבר מזמן יודעים שחדר שינה הוא לא המקום היחיד בו ניתן לעשות אהבה, לא רבים מממשים את זה. לכן בכל זאת כדאי לשנות את התסריט המוכר ולא לרוץ למיטה מייד אחרי המזמוזים. הפעילו את הדמיון שלכם ותיהנו מתוצאות מדהימות.

השאירו תכשיטים

רוב הזוגות נכנסים למיטה עירומים וכמעט 95% מהנשים מורידות תכשיטים. יחד עם זאת דווקא אביזרים ופריטי בגדים מסוימים יכולים להיות מגרים למדיי גם לגבר הרואה אותם וגם לאישה עצמה.

kino_seks_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אל תפחדו לממש את הרעיונות שראיתם על המסך, בין אם זה תאורה מיוחדת או תותים בקצפת המוגשים ישר למיטה. אל תשאירו את העונג הזה לערבים רומנטיים בודדים אלא ממשו אותם גם ביום רגיל, והפכו אותו לאגדה!

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה. 

דירוג:
12345
קולות: 88
ספרו לחברים:
שונטל05, נובמבר, 2012

מה נכון נכון והשמיכה כן מפריעה אפילו מלחיצה שאחד הילדים לא יכנס ועדיף בלי שמיכה הסקס יותר טוב והרבה יותר נוח