15/01/2013 14:58

סקס לפי גלגל המזלות: הכללים הבסיסיים

 

והנה סוף סוף אזרתם אומץ ויצאתם לדייט עם בחור חתיך או בחורה חמודה. ואחרי זה לעוד דייט ואחריו לעוד אחד. והנה אפילו שתיתם יין והגיע הזמן לכבות את הנרות. אז מה לעשות עכשיו?

הקירבה האינטימית לבן זוג חדש רצופה הפתעות. האם הוא יאהב את המגע שלי? האם לא יהיה מופתע ממה שאני עושה? איך לא לאכזב את האדם שאנו רוצים להיות לידו? אפשר כמובן לסמוך על אינטואיציה ואפשר גם להישמע לטיפים של אסטרולוגים, כך לפחות תדעו ממה להתחיל. הרי לא לחינם הם עקבו במשך מאות שנים אחרי מה שאנשים אוהבים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אצל בני מזל טלה, למשל, הסקס מתחיל בראש. זה לא אומר שעכשיו אתן צריכות להתחיל להגיד משהו חכם במיוחד או לצטט ספר על אסטרופיזיקה. פשוט לטפו לטלה שלכן את הראש, נשכו בעדינות את האוזן שלו ושחקו בשיערו. אפשר גם לרדת מעט למטע – החלק בו הראש מתחבר לצוואר הינו איזור ארוגני אצל בני מזל טלה.

כאשר מדובר בבני מזל שור זכרו שפשוט חייבים לנשק להם את הצוואר ורצוי לעשות את זה כמה שיותר. בעצם כל מגע באזור הצוואר יהיה מאוד מגרה עבור בני מזל זה (יכול להיות שזו הסיבה לאהבתם של שורים לצעיפים וצווארונים). גם עיסוי הרפייה של פלג הגוף העליון יהיה נעים מאוד לשור.

לבני מזל תאומים יש ידיים מאוד רגישות. אם במקרה אתם מתעניינים לא רק באסטרולוגיה אלא גם באומנות המניקור יש לכם סיכוי טוב לכבוש את לב התאומים. נשות בנות מזל התאומים פשוט נמסות כאשר הגברים מנשקים להן את הידיים. חממו לתאומים את האצבעות בתוך כפות ידיכם ותוכלו לגרום להם תחושות נעימות ביותר.

הדרך אל לבם של בני מזל סרטן עוברת באזור בית החזה. הפטמות של בני מזל זה רגישות מאוד והם נענים במהרה לכל מגע באזור, עדין ככל שיהיה. גברים בני מזל סרטן אוהבים מאוד כשמלטפים להם את החזה עם קצות האצבעות.

את בני מזל אריה לעומת זאת רצוי ללטף באזור הגב. מגע כזה מגרה אותם מאוד. אפשר גם לשרוט קלות את גבם (כמובן להשתדל לא לגרום נזקים לתווך ארוך) ולרדת לאט לאטלאורך הגב לכוון הגב התחתון. אבל אל תתלהבו יותר מדיי, אם לא תהפכו את האריה  במהרה על הגב הוא ימשיך לשכב כך ולא ייגש לעניינים.

האזור הארוגני ביותר אצל בני מזל בתולה הוא הבטן. לכן לא כדאי להתחיל להתמזמז עם בן מזל בתולה בעודו רעב כי בסופו של דבר תמצאו אותו במטבח ליד המקרר. אבל אם בתולה שבעה אפשר ללטף לה את הבטן, לנשק ו"לצייר" ציורים אם האצבע. אגב, לא כדאי להאכיל את בני המזל הזה יותר מדיי: "יותר מדיי אוכל לפני סקס" בקלות יכול להפוך לסתם "יותר מדיי אוכל".

האזור הארוגני אצל בני מזל מאזניים נמצא מעט נמוך יותר מאשר זה של האריות. בני מזל מאזניים אוהבים מאוד ליטופים באזור העכוז ויש גם כאלו שאוהבים "טיפול" יותר גס שם. הם גם מתלהבים מאוד מנשיקות באזור המדובר.

עם "עקרבים" העניין הרבה יותר פשוט: האזורים הארוגניים שלהם נמצאים כמעט בכל מקום בגופם. לכן אם בטעות דרכתם לעקרב על הרגל ומצאתם את עצמכם עושים סקס סוער עד אור הבוקר – אל תתפלאו, כך קורה לרבים מהם. אבל אם אתם רוצים להיות מדוייקים יותר לכו לאזור איברי המין. "הכפתורים הסודיים" של העקרבים ממוקמים דווקא שם.

מאוד קל לזהות את בני מזל קשת כאשר הם נמצאים במצב רוח לסקס. הירכיים של בני מזל זה מתחילות להתנדנד מצד לצד כמו בריקוד סלסה סוער. הבנתם את העיקרון? יש ללטף את הירכיים של בני מזל זה מצידן הפנימי, תוך כדי שאתם עוברים ממגע עדין מאוד למגע חזק יותר, לנשק ואף לנשוך קלות. זה יכול להיות לא רק משחק מקדים אלא גם קיצור דרך בין סיבוב ראשון לשני.

בני מזל גדי מאוד רגישים באזור הקרסוליים והברכיים. זה מסביר מעט את המעבר המהיר של בני מזל זה מטיול ממושך בטבע למשחקי מין סוערים. אם לא בא לכם לצאת לטיול ממושך פשוט לטפו את הגדי באזור הברכיים, עברו עם קצות האצבעות על הקרסול בדרך לכפות הרגליים ועלו חזרה לברכיים.

אצל בני מזל דלי שוקיים וקרסוליים הם האזורים הרגישים ביותר וכדאי להתמקד דווקא בהם אם אתם רוצים לקדם את העניינים לכוון המיטה. לטפו, נשכו, שרטו, קשרו (אם כמובן מאפשרים לכם) ואל תפחדו שהמגע שלכם יראה חד גוני: הדלי המרוצה יקח במהרה את העניינים לידיו. או לרגליו...

אם אתם רוצים לכבוש את ליבם של בני מזל דגים גם תצטרכו להתמקד באזור הרגליים. העניין הוא שהאזור הארוגני ביותר אצל בני מזל זה הוא כפות הרגליים. לטפו את האצבעות, עשו עיסוי ארוטי ופדיקור חושני. תצטרכו ממש מעט זמן עד שהדגים יהיו מוכנים לסקס הכי טוב בעולם.